Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
26 November 2006
Mütsid
Kõigepealt suur-suur aitäh Muhvile! Ta oli nii lahkelt nõus mind blogikujundamisel aitama ja veidike olengi juba asja paremaks saanud! Eks ma püüan tema abi nahhalselt kasutades edasi areneda, seniks aga vaadake jälle paari pilti. Seekord mütsidest.
Esimene müts on kootud kunagi Islandilt toodud lõngast, siis sellist meil veel ei müüdud. Arvasin naiivselt, et tuleb ühest tokist välja, aga nagu alati... Njah, tuli siis käepäraste vahenditega puudujääk asendada (nagu Pipil, et sinisele kleidile punased lapid). Miskipärast inimene muutub (hmm, imelik). Mul on küll alati see jama, et asi, mis eelmisel aastal sobis, tänavu enam ei lähe mitte. Aga mütsi tõmbas hiljuti kapist välja tütar, pani pähe ja sinna see jääbki.


Teise mütsi tegin hiljuti endale. Lõnga ostsin Kosmose vastast lõngapoest, oli pooli peal ja miski akrüülisegu vist. Aga kuna selline rohekassinine on mu lemmikvärv, siis ei suutnud vastu panna. Jope ostsin hiljem lõngale juurde. Kootud 1*1 soonik, kuni kahanduse lõppemiseni ei teadnud veel isegi, mis selle tipuga peale hakata, kuna murumütsi just ei soovinud. Äkki tabas inspiratsioon - kasvatasin järelolevad silmused uuesti 3-kordseks ja heegeldasin teiste värvidega pitsi otsa. Nagu lill, mis?
Freddy posted @ 12:43 - Link - kommentaarid (7)
502273 visitors