Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
09 Detsember 2007
TIKKIMISEST

48. nädala piste oli Knotted cable chain. Eestikeelset vastet ma ei leidnud, kuid kuna selles pistes on nii austripiste kui kettpiste elemente, siis ristin ta meelevaldselt austrikettpisteks. Väga-väga mõnus piste, lihtne teha ja efektne tulemus.


49. nädala piste oli Pistil stitch. Jällegi ma seda oma tikkimisleksikonidest ei leidnud, kuid põhimõtteliselt on tegemist prantsuse sõlmpistega, millel on saba taga. Olgugi ta siis sabaga prantsuse sõlmpiste.


Kõik pisted leiab minu blogi vasakust veerust nupukese "Take a stitch tuesday" alt.

KÄEVÕRU

Viimasel ajal on ehtetegemisvaimustus minust kauge kaarega mööda käinud. Inspiratsiooni pole, soovi ka pole. Kuid eile, istudes Jüri laadal Mdm Beadaloti kõrval ning imetledes tema täiesti vapustavaid ehteid (uskuge mind, natuuras on nad veel sada korda ilusamad kui pildil), tabas mind kurvameelsus. No miks mina ei oska. Lohutuseks võtsin eilse õhtu ja tänase hommiku jooksul vähemalt viis korda välja oma pärlid ja vidinad ning vahtisin neid. Lõpuks tekkis selline käevõru:Teen endale pai ja korrutan, et halli massi peab palju olema, et tõelised tipud paremini välja paistaksid. Natuke aitab.
Freddy posted @ 16:48 - Link - kommentaarid (11)
502223 visitors