Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
27 August 2007
AUGUSTIEHTED

Vaatasin eile täiskuud ja mõtlesin, et pole ma kunagi sattunud Haapsallu Valget Daami vaatama. Mõtlen just seda varju seinal, mitte etendust. Ometi inspireeris ta mind tegema kaelakeed

VALGE DAAMValged pärlid pärit Silverpointi võrratutest segudest, metallist keldipärased vahelülid tõi kolleeg mulle Türgist.

SEEBA KUNINGANNA

Kevadel tegin juba ühe sellise, kolleegilt saadud türkiisikee jäänustest. Siin siis ülejäänud osad, pluss veidi metalli vahele:


See kass pole loomulikult mingi Seeba kuninganna, vaid naabrite röövel-kõuts Tuus. Ühel suvehommikul saabus ta meie ukse taha, pea paistes ja silmalaud tagurpidi. Mine tea, kellele ta ette jäi - linnule, kivile? Igatahes tohterdasin teist mitu päeva, pigistasin haavadest mäda ja panin salvi. Ajas küüsi välja ja hoidis hammastega mu pöidlast kinni, kuid nurrumootor töötas täie võimsusega. Kaks korda päevas tuli ilusti ravile. Nüüd on pea täitsa terve ja ta lubab endale protesteerimata ehteid kaela riputada. Kartsin küll, et ta laseb mu türkiisidega jalga, aga ei. Paremat modelli annab otsida. Istus paigal ja poseeris.
Freddy posted @ 08:58 - Link - kommentaarid (6)
463125 visitors