Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
15 Mai 2007
JÄRJEKORDNE BOOBHOLDER
Talvel kudusin oma esimese boobholderi. See oli esimene ülalt alla raglaan mu elus ja mulle hirmsasti meeldis seda kududa. Tundub, et selline mudel sobib ka suvejupiks:

Lõng puuvillane, ostetud kaltsukast. Neli tokki oli ja see läks ka viimse meetrini ära. Vardad nr. 3. Silmade arvu tuli originaaliga võrreldes kõvasti suurendada.
Tahtsin asja juurde ka veidi pitsi, mustri leidsin Knittyst - Isabella nimeks. Siit paistab hästi:


MILLEFIORI

Tellisin Helmehaldjast viis kandilist millefiorit. On ilusad tõesti. Kaelakaunistus neist sai veidi dekadentlik (või on see ülisuur kunstiline liialdus?):


NOTTING HILL

On üks selline film - te ju teate? Julia Roberts mängib iseennast (laias laastus). Ja seal on stseen, kus ta jookseb paparazzode eest peitu, kuna välja on kaevatud vanad aktifotod temast. Ta karjub vaese raamatupoemüüja peale, kui see püüab teda lohutada, et järgmisel päeval on tänased ajalehed prügikastis: "Need fotod kaevatakse ALATI välja. Iga kord, kui minust räägitakse, mainitakse ära ka SEE! Seda EI UNUSTATA kunagi!" - või midagi sarnast.
Paraku see kehtib igal ajal ja igal pool. Midagi pole teha, aga olen kurb. Sellepärast, et Laari seostatakse alati pumppüssiga, Savisaart võiladudega, Ansipit pronkssõduriga ja nüüdsest Aasta Ema rehepappidega. Olen kurb, et see heidab varju Eesti Naisliidule, kõigile eelmistele selle tiitliga pärjatutele, kaudselt ka meile Isetegijatele. Millegipärast ootan, ise mitteusklikuna, kirikuinimestelt tavakodanikega võrreldes kõrgemat moraali, ja mulle torkavad eriti silma just nende vääratused, kes peaksid ühiskonnas eeskujuks olema. Kohtuotsus on tehtud, karistus mõistetud - kuid seoses nii auväärse tiitli vastuvõtmisega oleks tulnud mõelda, kas on õigust siduda see oma perekonna minevikuga ja lasta minevik uuesti ajakirjanduse hammasrataste vahele ning kurvastada sellega ikkagi väga paljusid inimesi. Mul on kahju meist, see tekk, mida tegime nii suure õhinaga, tekitab nüüd vastuolulisi tundeid.
Lihtsalt arhiveerimise mõttes lisan siia pildid, tehtud siis, kui arvasime veel, et tiitel ja tekk on auväärsetes kätes:

Viimane lõik on puhtalt minu arvamus. Võib-olla liiga hukkamõistev. Aga minu eetikapiir on ületatud.
Kes ei tea, siis link on siin.
Freddy posted @ 17:04 - Link - kommentaarid (13)
500752 visitors