Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
30 Aprill 2007
VOODIKATE JA VEEL VEIDI ROOSE
Sel aastal juhtus midagi erakordset - mul on neli vaba päeva järjest. Täna lihtsalt anti vaba päev ja kuna ka sel nädalal polnud laupäeval minu kord orjata, siis tuligi kokku pikk nädalavahetus - oh õnne. Tänu sellele õnnestus mul lõpuks ometi valmis õmmelda voodikate, mis väljalõigatuna on üle kahe aasta kapinurgas vedelenud ja nukralt nuuksunud. Kardinasameti tükid on ostetud Abakhanist, aeg-ajalt seal ikka liigub selliseid väikesi tükke, millest kardinat on muidugi raske tekitada, aga lapitekiks kõlbavad küll. Kate sai üsna luksuslik, ulatub ikka tublisti üle voodiääre. Voodriks panin tumesinise riide ribad, mis samuti leitud Abakhani jäägikorvist. Eks väikese tõuke selle tegemiseks andis ka Aasta Ema tekk. No kas saab siis ise jääda ilma, kui selline iludus on kodust läbi käinud!

Valmis ka järjekordne roosikott, seekord roheline. Heegeldatud kahekordsest heidest ühekordsete sammastega. Klapile lisatud märgvilditud roosilapi teine pool:

Eelmise tikkimisteisipäeva piste oli eelpiste e. running stitch. Kõige lihtsam ja tavalisem piste üldse. Ega minagi temaga suurt jamada viitsinud, nõelusin ta niisama sinna roosi peale spiraaliks:

Muide, kui keegi leiab, et see roheline või roosa roosikott sobib tema garderoobiga, siis võtku ühendust.
Freddy posted @ 17:50 - Link - kommentaarid (12)
500752 visitors