Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
25 Aprill 2007
KEE
Vahel peab ehteid ka tegema, onju. Eriti kui mõni aeg tagasi sai cernitist tehtud hiigelpikk silinder, millest tuleb mumme välja nagu vabrikutoodangut. Koos roosilapikestega proovisin märgviltida ka pallikesi, ning oh rõõmu - Helmehaldjal tulid müüki vasevärvi ketid jm. värk, mida ehetesse kasutada. Kulla- ja hõbedavärvi asjad mind eriti ei eruta, aga selline "vana" asja meenutav metall küll. Seekord proovisin teha kahekordset keed, aga muidugi jääb puudu "nägemusest" ja kogemusest - ei oska veel pallikesi nii panna, et nad üksteist ei segaks ja trügima ei hakkaks.

Üks klõps kaelas ka. Käisin tööl täna juba sellega, algul tundus, et on liiga pikk ja hakkab segama, aga ei, väga mugav oli.

Täna käisime koos Muhviga ka Raasikul heidejahil. Kahjuks väga suurt valikut värvide osas just polnud. Aga muidugi rabasin ikka kokku küll, nii et kallis Muhv pidi mulle suure musta prügikoti laenama, et oleks, millega oma varandus sealt ära lohistada. Olles harjunud kesklinna kirvega tundub sealne hind ikka päris olematu. Näitama ei hakka, mõned kadestaksid ja enamus peaks täitsa opakaks.
Freddy posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (14)
502484 visitors