Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
12 Aprill 2007
AUSTRID JA ROOSID
Sellenädalane piste on inspireeritud austritest - nimelt oyster stitch. Toppisin need austrid, mis on tegelikult kettpiste edasiarendus, paarissämppiste vahele koti sangale. Õpetuses on esimene pilt minu meelest peegelpildis, sest niipidi alustades see küll välja ei tule.

Olen täitsa selle tikkimise lummuses, fantastiline tegevus!

Praegu ruulivad roosid, esimesed õied juba foorumis ja blogides puhkevad. Milliseid tõlgendusvõimalusi see teema küll andis!
Trika näitas täna oma "untsuläinud" vanutatud kotti, mis Eriale saatmata jäi. Kott on mu meelest nii ületamatult super, ma jätkuvalt ei saa aru, kuidas ta heidega silmab, mul on selle kudumise-heegeldamisegagi raskusi, kuna ta sinder ju katkeb kohutavalt. Aga ehk saan sellele nipile ka kunagi jälile. See kott meenutas mulle kunagi ammu tehtud sviitrit. Ammu oli see tõesti, tehtud enne tütre sündi endale. Nüüd poseerib ta siin ise selles (kuigi sviiter mahub ka mulle selga - õnneks!):

Lõng tundmatut päritolu, aga mitte villane. Tundub mingi puuvillasegu olevat. Muster on peale silmatud mulineedega, pärit vist mingist "Suuri käsityökerho" numbrist, seal oli ta tikitud väikelapse kampsunile ja tundus nii vastupandamatu, et lihtsalt tegin ära.
Freddy posted @ 18:38 - Link - kommentaarid (10)
502510 visitors