Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
14 Märts 2007
ULTRA FEMME JA PORTSELAN KOOBALTMAALINGUGA (VÕLTSING)

Juba mõni aeg tagasi sai valmis Ultra Femme top. Leidsin selle blogisid mööda kolades fluffa! blogist ja jälle ei saanud midagi parata, lihtsalt pidin ahvima. Jätsin ära siidlipsu, see pole päris minulik. Aga mine tea, võib-olla kunagi...

Alumine ots kootud turult ostetud ühekordsest villasest, üleval mohäär. Vahva, et paljud panevad oma blogidesse neid "progressi" pilte, sealt on hea "maha viksida", kui juhendeid pole raha osta. Kootud ringselt. Üliharv juhus, aga kohe suutsin tekitada õige silmade arvu ja ei pidanudki sada korda harutama.
Tegelikult läheb ta ilmselt käiku vestina:

Portselan koobaltmaalinguga on aga siin:

Võltsitud on ta aga loomulikult cernitist, millest muust. Seekord, kuna tegu oli valgega ja ei tahtnud seda tumedaks kõrvetada, hoidsin ainult veerand tundi ahjus ja pärlid küpsesid täiesti kõvaks, tõesti meenutab portselani või fajanssi, fantastiline. Aetud mingisugusele vahatatud nöörile, mida ostsin Kangadžunglist. Iga pärli vahel on sõlm, kuna pisikesi valgeid klaaspärleid, mida sinna vahele lükkida, mul lihtsalt polnud. Kinniseks pärlist nööp ja nöörist aas. Tegu on ilmselt suvise keega, seepärast vilti pole lisatud.
Mõned "protsessi" pildid ka, juttu ei hakka kirjutama, loodan, et võtted räägivad ise enda eest:

Freddy posted @ 20:48 - Link - kommentaarid (20)
500752 visitors