Freddy toimetised
Freddy toimetised
Millega veedavad oma aega need, kes käsitööd ei tee? Ei tea. Aga tahaks, et mul oleks nende aeg ka.
27 Mai 2008
MÕNED ASJAD

Suurte asjade vahele peab ju mõnikord midagi väikest ka tegema. Näiteks kotte. Näiteks selliseid:Esimene heegeldatud Karnaluksist ostetud Solberg Garn Fiol niidist eelmise suve hiti roosa topi motiividest, teine Raasiku heidest. Viimase koti klapp on katsetus vanutada iiri pitsi motiive.


Ja kui köögikappe koristades ikka täitsa igav hakkab, siis võib näppujuhtunud taimetee jääkide ja muude biolagunevate asjadega lõnga värvida:


Tulemuseks siis kaunid kakapruunid ja -rohelised junnid, nagu Kosmosemutt nii luuleliselt alati väljendub.
Kui kedagi huvitab, siis kaka(o)pruuni lõnga sain punase sibula koortest ja hibiskiõitest, peitsiks maarjajää, sool ja äädikas. Rohelised toonid on saavutatud 10-liitrisesse potti piparmündi, melissi, saialille, salvei, raudrohu ja värskete kevadiste nõgeste kokkuvalamisel, mõlemale lisatud maarjajää ning helerohelisel veidi vaskvitrioli, tumerohelisel raudvitrioli.
Freddy posted @ 21:13 - Link - kommentaarid (17)
09 Mai 2008
KUUKOI ehk LUNA MOTH SHAWLMuster: Elann.com
Lõng: Raasiku üleminekuga 8/2, u. 150 gr.
Vardad: nr. 4

Vahelduseks siis pääsusabadele. Muster on ilus, vonklev. Kolm-kokku-kootud silmad jäid efektsed. Lõng on tunduvalt jämedam ja karmim kui vikerkaarevärviline, millest oma Kauni kudusin. Ainus asi, mis selle salli juures just parim pole, on see, et ülemine äär ei jää sirge, vaid kummis. Peale mahakudumist oli ta lausa rombikujuline.Freddy posted @ 21:23 - Link - kommentaarid (10)
500578 visitors