Capriche tegemised
Capriche tegemised
igast asjast natuke ;)

22 November 2008
Tere kõigile

Vahepeal on tehtud palju käsitööd, mis on siin aga eksponeerimata. Täna ka eriti neid pilte siia ei tule, sast neid lihtsalt ei ole veel. Küll aga näitan vilditud seepe, mis mingi aeg sai tehtud:


Kahel seebil püüdsin lillemotiivi peale teha ja mõlemil ebaõnnestus Kõik seebid on tehtud naturaalsest värvimata villast.
capriche posted @ 17:32 - Link - kommentaarid (2)
04 November 2008
Tahtsin näidata ka ühte tellitud komplekti. Kindad selles komplektis EI OLE minu tehtud, küll aga on need selle komplekti jaoks kootud. Pääsusaba rätik juba allpool eksponeeritud, lisaks siis ka minu poolt tehtud barett.

Kinnastele on pitsiliseks osaks kootud räti keskmine muster, lõngaks nagu rätikulgi Merinos Extra, võetud 2-kordsena. Baretile on tehtud rätil olev nupumotiiv, seda küll ilma õhksilmadeta nuppude kõrval, vastasel korral ei oleks lihtsalt sellest baretist jahedate ilmadega kasu.... Bareti lõngaks 6x peenvillane lõng (müüdi 3-kordsena keras, müüja ütles, et enam ei toodeta ).

Mulle barett ei sobi, aga ülevaate saab komplektist ikkagi....Ja siin siis maha laotatuna. Eks lambivalgus teeb jällegi oma töö...
capriche posted @ 19:41 - Link - kommentaarid (1)


VOL2

Sai siis teha kirikindad ka oma vanemale tütrele. Arvata võib, et kohe-kohe on tulemas ka tema õele uued kindad, sest kes see ikka lepib sellega, et üks saab kindad ja teine ei saa

Ka minul juhtus nii nagu rion'il: kudusin mõlemal kindal pöidlaaugu ühele poole Aga erinevalt temast, ei kudunud ma 2 paari kindaid vaid harutasin tublisti üles ja kudusin järgmisel päeval uuesti.....

Mõned pildid ka:


Kindad omaniku käes


Pildilt paistab vist ka, aga mainin ära, et sai külge õmmeldud ka mõned pärlid lilledele südamikeks....
Kuna pilt on tehtud õhtuvalguses, siis värvid ei ole kindlasti need mis tegelikult. Tehtud on need roosa ja valge lõngaga. Roosa lõng siis Titan Wool Winner ja valge on maavillane lõng.
capriche posted @ 17:22 - Link - kommentaarid
041079 visitors