Kaimari teeb....
Kaimari teeb....

koon,heegeldan,tikin,joonistan,värvin........


07 Aprill 2011


minu esimene TK

KAARTliblikas on heegeldatud.kasutatud veel värvilist paberit,salvrätti ja liimi
kaimari 07:20 - Link - kommentaarid (3)

05 Aprill 2011
tahtsin teile veel ühte väga ilusat asja näidata.

Taaskord on tegu vanaema juurest pärit küünialuse leiuga...isa leidis...ta alati pakub mulle sellist põnevamat "sodi" ,et ehk mul tahtmist asjale uus elu sisse puhuda.
igatahes...nii palju saime aru,et see mingi vanaaegne kohviveski.hirmus roostes oli.need kirjad,mis pildi peal näha on,neid alguses polnud.need tulid välja alles peale rasket traatharjaga nühkimist. Oi, kus seda masinat sai alles nühitud ja lihvitud.All olev puidust sahtel oli ka katki.Mees parandas selle ära ja lasi ka kogu aparaadi värvipritsiga üle värvida.Värviks valisime antiikpronksi..miski muu värv poleks sellisele uhkele veskile sobinudki
Peale suur tööd sai sellest roostekäkist väga ilus asi valmis.
Kuna aga mingi hetk hakkas kripeldama,et mis ajast selline veski pärit võib olla...siis sai veidike googeldatud. täpselt samasuguse isendi kohta infot ei leidnudki,aga nii palju saime targemaks ,et tegu on suht haruldase antiigiga ja nende valmistamise aasta jääb kuskile 1890. kanti.

kaimari 13:17 - Link - kommentaarid (8)

KEVADMÜTSIKE.

heegeldasin paar kuud tagasi omale kolme lillega peapaela.Olenemata sellest,et ma pidevalt töö käigus teda endale pähe proovisin,et ikka paras tuleks,tuli ta lõpuks ikka sutsu suurem ja kippus alla vajuma.
Paar päeva tagasi käis ema külas ja pakkusin seda peapaela siis talle,et ehk istub tema pähe paremini.Ta siis ütles,et ta peapaela ei tahaks,aga sellist kollase lilledega kevadmütsikese võtaks ta kohe vastu . no ja ega ma kade pole...otsisin oma lõngajäänuse välja ja heegeldasin peapaelast mütsi . sellisena meeldis ta emale juba palju,palju rohkem.ja eilne tegemine ka: VARUSTUSE HOIDJA.

meisterdatud ta siis pakkekile rullidest.üks rull sai kaheks saetud ja teine neljaks.värvitud akrüülvärviga.kasutatud veel salvräti -,krakelee - ja lõikamise-liimimise tehnikat.kaimari 12:44 - Link - kommentaarid (2)