Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
10 Detsember 2011

Päkapikusokid

Ühel hommikul tööle minnes avastasin, et päkapikk oli öösel mu jopetaskusse šokolaadi poetanud! Siis tekkiski mõte, et oleks vaja üks korralik suss või sokk kuhugi riputada. Kogu aeg ei ole ju kodus ja päkapikk tahab ehk just siis tulla...

Mingit teed pidi leidsin sellise lihtsa õpetuse: Little Christmas socks. Mõtlesin heegeldada 2 sokki, aga sattusin hoogu ja kokku sai neid 8! Tänasel jõululaadal Põlvas sattus 4 sokki ka Käsitööklubi õnneloosirattasse. Heegeldamiseks kasutasin erinevaid lõngajääke. Mulle endale meeldib tegelikult see ebatraditsioonilistes jõulutoonides (pruun-beež-sinine) sokk ja praegu ta ripubki siin arvuti kõrval. Soki sisse mahub täpselt üks väike 20g šokolaad.

Päkapikusokid

Tänasel jõululaadal olid eriliseks publikumagnetiks Jaaniraotu talu linnud ja loomad. Haned olid minu lemmikud, samuti pisikesed kitsekesed, kes aga oma musta värvi tõttu ei tahtnud hästi pildile jääda. Õnneks neid hanesid jõulupraeks ei müüdud!

Jõuluhaned

Eriliselt armas oli, et sain tuttavaks ka ühe isetegijaga, keda siiani vaid blogi kaudu olen jälginud. Tervitused Amatsoonile! Peab mainima, et tema ehted võlusid mind oma värvide ja vormide poolest! Foto, olgu kui hästi tehtud, ei anna edasi seda ehedust, mida ma oma silmaga nägin!

No ja lõpuks olgu mainitud see, mida te juba nägite, kui blogi lahti lõite! Võiks öelda, et tegin kapitaalremonti ja suutsin end lõpuks rohelisest lahti murda! Uued värvid, uued mõtted! Päriselus on mul siiski roheline tuba olemas ja kui hästi läheb, siis jõulupuhkuse ajal hakkan rohelist lapitekki kokku õmblema!

Silpsolps postitas kell 19:56 - Link - kommentaarid (18)

Sina oled 1249569 külastaja! Tule jälle!