Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
28 Detsember 2006
Meil olid lumised jõulud! Jõululaupäeva õhtul sadas paksu lund, tuiskas lausa suud-silmad täis. Me hakkasime just ema poole minema ja ma veel kirusin, et mu kingipakid saavad märjaks. Lisasin veel, et näed, inimene pole ikka mitte kunagi rahul. Nii väga ootasin lund ja kui tuli, siis kohe hädakisa lahti. Peletasingi vist lume ära, sest kohe jäi sadu järgi ja tüki aja pärast oli jällegi maa must. Aga mõnusa jõulutunde andis ikkagi!
Pühade ajal tegin ka ikka käsitööd, sest mõned jõulukingid oli veel vaja valmis saada. Õele tegin mütsi - 2 korda. Esimene ei tulnud selline, millega ma rahul oleksin olnud ja seetõttu see kingikotti ei jõudnud, aga järgmiseks päevaks oli uus müts valmis:

Pidin kiiresti tegema, sest õde ütles, et kui ta haigeks jääb palja peaga käimisest, siis olen mina süüdi! Lõnga võtsin kahekorra. Üks lõng Baronese mohair ja teine Novita Julia. Kudusin 5 vardaga (nr.4 - sest jämedamaid polnud) ja umbes-täpselt P6rguKiz´i pibo õpetuse järgi. Varrastele sai 80 silma. Kude 1:1 soonik parempidiste keerdsilmadega.
Sõbranna sai minu käest jõulukingiks saalomoni salli, aga kuna see on täpselt samasugune valge nagu õele sai, siis sellest ma pilti ei teinud. Ainult et lõngaks oli Baronese mohair.
Ka minule tõi jõuluvana midagi käsitööalast. Ema heegeldas südameid...

...ja tädi kinkis raamatu Tikkimine ja pisted.
Silpsolps postitas kell 18:28 - Link - kommentaarid (11)

Sina oled 1324529 külastaja! Tule jälle!