Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
04 Juuli 2011

Käsitööpäevad Põltsamaal

Läks aega mis läks, aga nüüd on pildid lõpuks üles laetud! Seekordsed käsitööpäevad olid läbinisti lapitööteemalised. Vaadata oli palju! Linnas oli 18 näitust. Firmade ja kaupluste vaateakendel olid lapitööd. Meil jäigi 3 näitust aja puudusel vaatamata. Eriti kahju oli mul, et karude näitusele ei jõudnud.

Käsitöölaadal olid õpitoad, sellest kirjutasin eelmises postituses. Kindlasti tahaksin veel proovida kangaribadest kausi õmblemist, midagi sellist nagu siin. Õpitoas küll ei kasutatud pesunööri, vaid tavalist valget kangariba. Neid siis keerutati koos, nii et värviline pealmiseks pooleks jäi. Üks video ka.

Moedemonstratsioon oli võimas - alustades igapäevariietusest kuni pidulike tualettideni. Üks oran˛ikas kleit oli käinud koguni presidendi vastuvõtul. Väga lahe oli kaltsuvaiba-seelik ja muidugi lipsukleit!Põltsamaal on üks väga armas lillepood, mis püüdis pilku juba väljastpoolt:Mis mulle siis eriti meelde jäi? See, et kui varem tundusin endale harakana, kes kõik vähegi ilusad kangajupikesed kokku kogus, siis nüüd sain aru, et KÕIK tuleb alles hoida, alates vanadest voodilinadest kuni pisikeste kangajääkideni!

Käsitööpäevadest on veidi juttu Käsitööklubi blogis ja sealtkaudu jõuab ka piltideni!Minul aga algab täna puhkus!

Silpsolps postitas kell 02:23 - Link - kommentaarid (19)

Sina oled 1241320 külastaja! Tule jälle!