Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
31 Detsember 2010

Aasta 2010 eredamad käsitööhetked

Teen minagi väikese tagasivaate kohe-kohe lõppevasse aastasse. Palju uut sai õpitud tänu põlvakate kokkusaamistele. Eriti toredad olid suvised väljasõidud Triine, Kittykase ja kaire67 poole. Sussitegu osutus nii menukaks, et tuli kordusõppus läbi viia!

Märtsikuu tähtsündmuseks oli Käsitööolümpia ja minul õnnestus võita olümpiapronks elu esimese kootud rätiga.
Aprillis käisin Muhus käsitööpäevadel ja tegin tutvust Muhu tikandiga.
Oktoobris sai mu blogi 5-aastaseks ja sel puhul loosisin välja nõelapadja. Huvitav küll, aga peale seda hakkas loosiõnn ka mulle naeratama. Vist on ikka õige, et anna ja sulle antakse! Kõigepealt võitsin Haapsalu salli lõnga Reesilt ja siis imeilusad kõrvarõngad mdmB-lt.
Novembri lõpus käisin minagi samal käsitöömessil, kus meie lapitekikonkursi võitja. Sellest ma polegi siin kirjutanud, aga Käsitööklubi blogis on väike ülevaade olemas. Minu jaoks oli see esimene taoline mess. Ostsin sealt endale natuke kaarditegemise vahendeid, aga selleks jõuluks ei jõudnudki midagi teha.

Kaarditegemise vahendid

Ja lõpuks meie Käsitööklubi suurprojekt, mis võttis olulise osa ajast, eriti aasta lõpupoole. See oli minu ''Aasta tegu''!

Sel aastal osalesin projektides:
Käsitööolümpia
Lugemisaastal raamatuga ja raamatule
Oma raamat
Igat sorti kott iseendale
Soktoober

Lubasin sel aastal võimalikult vähe projektides osaleda. Siiski 5 projekti tuli kokku. Rohkem nagu iseendale tehtud asjad, mida nagunii teha tahtsin. Kahjuks ei jõudnud teostada üht suuremat ideed lugemisaasta projektis. Teine suurem projekt trügis vahele!

Tundub, et sel aastal sain rohkem sõbraks oma õmblusmasinaga ja tahaksin uuel aastal ka seda joont jätkata. Kui keegi veel ei tea, siis tööl olen ma ka iga päev 8 tundi õmblusmasina taga ja seepärast pole kodus väga palju õmmelnud. Aga nii palju ideid ootavad realiseerimist ja kotitäied kangajuppe millekski ilusaks saamist.

Rõõmsat aastavahetust!

Silpsolps postitas kell 00:17 - Link - kommentaarid (15)

Sina oled 1320551 külastaja! Tule jälle!