Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
13 November 2010

Sokid

Soktoober juba ammugi läbi, jõudsin lõpuks valmis oma mehele sünnipäevaks mõeldud sokid, peaaegu kuuajase hilinemisega!

Sokid mehele

Sokid mehele

Sokid on kootud erinevatest lõngajääkidest 2,5 varrastega, 15 silma vardal. Muster pärit ''Suurest sokiraamatust''. Sääreosa on kootud raamatu järgi, edasi kombineeritud nii, kuis lõngadest välja tuli. Ma juba eelmine kord mainisin, et mehel on üpris peened sääred ja seetõttu saigi kootud mustriline sääreosa. See ei veni välja. Pöiaosa väike üleminekumuster peale kanda on kootud nr.3 varrastega, edasi jälle lõpuni 2,5. Kanna kudusin seekord tintsiku õpetuse järgi. Mustri ülemineku (ehk rea alguse) jätsin sääre siseküljele, pöiaosal aga talla alla. Seetõttu oli veidi mõtlemist, et saaks ikka parema ja vasaku jala sokk! Ja suurus on neil sokkidel 46!

Ma võitsin!

Tavaliselt mul õnnemängudes ja loosimistel ei vea. No kohe üldse mitte! Aga seekord tegi Rees oma blogis viktoriini ja oh õnne, mul õnnestus võita Haapsalu salli jagu lõnga! Olen nii üliõnnelik selle üle! Lõng on juba käes ja ootab salliks saamist! Seda aga arvatavasti uuel aastal.

Mis puutub viktoriinidesse, siis juba kooliajal ma võitsin neid ja sain igasuguseid auhindu. Meenub kohe inglise keele viktoriin ja ajalehes ''Säde'' korraldatud koerte viktoriin. Olin tol ajal hull koertearmastaja, nüüd olen koerad kasside vastu välja vahetanud! Nii nagu ka inglise keele saksa keele vastu. Ja siis, kui ilmusid esimesed ristsõnad, sain ma aeg-ajalt jälle esemelisi auhindu, mitte kunagi raha! Nii et, inimesed, korraldage viktoriine, siis on mul ka võimalus võita!

Silpsolps postitas kell 17:57 - Link - kommentaarid (23)

Sina oled 1235851 külastaja! Tule jälle!