Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
19 Detsember 2009

Tikitud kaardid ja noorenenud arvutiTikkimismaratoni viimased tööd. Valmisid juba veidi aega tagasi, aga olin siin terve nädala arvutita! Ükskord juhtus see ka minu arvutiga, et andis otsad... Algul ei osanud kuidagi olla, aga pärast harjusin ära! Täitsa tervendav oli see nädal. Arvuti sai ka terveks! Alustan nüüd täiesti puhtalt lehelt. Õnneks sain parandusinstalliga arvuti veel korraks käima ja kogu väärt kraam sai plaatidele salvestatud. Lõpp hea, kõik hea!

Need tikitud kaardid tuletavad mulle meelde lapsepõlve. Siis olid sellised papist kaardid erinevate piltidega, kus olid tikkimise jaoks punktid ette joonistatud. Värvilised niidid olid ka vist kaasas. Mulle meeldis neid pilte tikkida. Kahju, et neid enam alles pole. Oleks huvitav vaadata.
Esimeseks katsetuseks valisin viisnurgad. Esimesena valmis roosa. Keeruline nagu matemaatika, aga huvitav! Matemaatika oli mul koolis 5! Kollane on tunduvalt lihtsam ja samas ilusam. Mõlemad on tikitud heegelniidiga ja augud tegin naaskliga. Edaspidi tahaks proovida ka peenemat tööd siidiniitidega.

Tikitud kaardid

Tikitud kaardid

Kaartide õpetused võtsin siit.

Silpsolps postitas kell 22:11 - Link - kommentaarid (6)

Sina oled 1294264 külastaja! Tule jälle!