Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
06 Detsember 2009

Põlvakad meisterdasid jõulukaunistusi

Detsembrikuine kokkusaamine möödus jõulumeeleolus. Tintsik õpetas meile pärlitest inglite, küünlarosettide ja lumehelveste meisterdamist. Rahvast oli kokku tulnud päris palju - koos lastega kusagil 30 ringis. Võrumaalt ja Tartust ja muidugi Põlvamaa eri paikadest. Meil oli väga tore ja nii hea meel on, et me lõpuks oma kokkusaamised oleme regulaarselt toimuma saanud, et huvilisi jätkub ja tuleb aina juurde, et Põlva Perekeskus on meid oma ruumidesse lubanud. Perekeskuse perenaisele ja õpetaja tintsikule kinkisin meie poolt väikeseks tänutäheks heegeldatud ja vildist südamega küünlaümbrised.

Küünlaümbrised

Küünlaümbrised

Mina sain Perekeskuse perenaiselt kingiks sellise ilusa seinapildi. Tegelikult kuulub see meile kõigile, aga noh, eks te siis tulete minu poole vaatama!

Kingitus

Ja perekeskusele jäi võrratult ilus lapitöö Pireparmult:

Pireparmu käsitöö

Meie aga ajasime usinasti pärleid ritta:

Mitukümmend inglit lendas meil ruumis ringi! Mõned neist õnnestus ka pildile püüda:

Inglid

Mina alustasin inglitega juba eelmiste jõulude paiku. Üks poolelijäänud tiibade ja peata ingel sai nüüd lõpuks valmis! Kaua tehtud - kaunikene Sättis ennast palmi alla puhkama:

Ingel

Muidugi olid meie usinad käsitöölised küpsetanud igavesti häid hõrgutisi:Mõned pildid jäid veel näitamata, ei hakka postitust enam pikemaks venitama. Vaadake siit!

Silpsolps postitas kell 00:20 - Link - kommentaarid (13)

Sina oled 1294264 külastaja! Tule jälle!