Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
20 August 2009

Põlvakate kokkusaamised!!!

Armsad põlvakatest ja põlvamaalastest isetegijad! Mul on juba ammu hinge peal olnud kokku saada. Just viimasel ajal olen foorumis kohanud üha enam meie kandi inimesi. Kindlasti on neid rohkemgi, paljud pole oma elukohta kirja pannud. Tundub, et aeg on küps ja tegin foorumisse ka põlvakate kokkusaamiste teema meie jaoks. Olge siis usinad seal kaasa rääkima ja ettepanekuid tegema! Tore oleks teid lõpuks ka päriselus näha!

Käsitööst

Tänu tikkimismaratonile olen jätkuvalt ja järjepidevalt tikkimise lainel. Pole tükk aega midagi ette näidanud. Juba ammu said valmis 4 minitikandit, aga polnud head ideed, mis nendega peale hakata! Põhiline, et saaks tikkida! Nüüd siis lõpuks hakkab midagi kujunema. Tänasel pidupäeval vuristasin õmblusmasinaga. Õigupoolest võib selle asja vist lapitöö projektis ka ette näidata! Kukkus nii välja! Need ei ole pajalapid! Homme näete lõpptulemust! Lähen õmblen veel natuke!

Varsti valmib...

Blogist

Nagu näete, olen jälle blogi välimust muutnud. See on peaaegu sama raske haigus nagu käsitöögi! Selgus, et blogile on peaaegu võimatu kaht tausta tekitada - mustrilist tausta ja üles serva bordüüri. Peale kaht päeva tulutut katsetamist andsin alla ja võtsin oma värskelt värvitud laudseina maha. Olgu siis nii. Tegelikult puit mulle nii väga ei meeldigi, rohkem ikka kivi! Teine muudatus puudutab parempoolset tulpa. Seda ärge enam otsige! Kui kõik siin ikka tahavad teist tulpa juurde tekitada, siis mina tahtsin, et blogi oleks võimalikult tagasihoidlik ja mitte väga kirju. Igasugused nupukesed olen juba ammu blogist kaotanud. Vaid käimasolevad projektid on mul siin silma all. Ja kolmandaks muutsin blogi nime. Enam polegi kaua tehtud - kaunikene. Kaunisti püüan ikka edaspidigi kõike teha, aga mitte väga kaua! Nüüd otsige blogide nimistust Silpsolpsu käsitööpäevikut!

Silpsolps postitas kell 19:27 - Link - kommentaarid (9)

Sina oled 1250080 külastaja! Tule jälle!