Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
09 Juuli 2009

Pruun roheline kaelakee nr.2

Tere üle tüki aja! Polegi varem nii pikka vahet blogimises olnud vist... Blogis olen küll usinasti ''remonti'' teinud ja seina üle värvinud! Tahtsin midagi mahedamat ja neutraalsemat.

Teist nädalat olen puhkusel. Käsitööd olen minimaalselt teinud. Varsti saab valmis kootud linik, mis juba pikemat aega töös on olnud. Edeneb vaikselt: ikka rida päevas Tegelikult ongi ainult 6 rida veel jäänud. Täna lõpetasin ühe tellitud kaelakee. Sooviti samasugust nagu mul viimati oksjonil oli. Päris selline ei tulnud. Helmed on osalt erinevad ja veidi täiustasin mustrit ka. Kuna ümmarguste helmeste asemel võtsin piklikud, siis arvatavasti sellepärast ei jäänud ripats ilusti korrapäraselt hoidma. Nuputasin siis natuke ja lisasin vahekohtadesse veel helmeid, mis fikseerivad kõik kenasti paika! Nüüd olen tulemusega rahul ja loodan, et tulevane omanik samuti!

Pruun-roheline kelakee nr.2

Rohkem pilte siin.

Lähen nüüd siis linikut kuduma! Vahepeal, kui ma jälle kaua ära olen ja keegi mind taga igatseb, siis kiigake mu teise blogisse! Sinna satun suvel tihedamini!

Silpsolps postitas kell 11:21 - Link - kommentaarid (9)

Sina oled 1324684 külastaja! Tule jälle!