Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
24 Mai 2006
Kas tõesti juba kuu aega on möödunud minu eelmisest blogimisest? Kiire aeg on olnud ja muuhulgas sai üle 7 aasta taas pulmas käidud. Seal jagati muuhulgas ka medaleid ja mina sain fotograafi ametimedali! Aga neid pilte pole mul voli teile näidata. Räägin hoopis sellest, millega vahepeal olen hakkama saanud. Emadepäevaks valmisid kaks lillekorvi, mille idee tuli Bellilt ja mida siin juba kõik varsti on teinud. Niisiis üks lillekorv emale ja teine ämmale:


Nende roosidega oli selline lugu, et lõng, mille ostsin, osutus liiga jämedaks. Või õigemini korvikesed osutusid liiga väikesteks. Ja siis ma proovisin heegeldada iirisest. Need roosid tundusid jälle liiga väikesed. Murelikult küsisin siis oma teisepoole käest, et mis ma nüüd teen. Tema ütles rahulikult, et pane mõlemad. Ise ma vist selle peale poleks tulnud, oleksin läinud kolmandat lõnga ostma... Nii siis saigi. Rooside tegemise õpetus on siin (kerida lehte allapoole). Emad olid muidugi õnnelikud!
Ema pool sai välja otsitud ja pildistatud ka minu kunagi kootud vest, mis mulle väga meeldis, aga värvid polnud nagu päris minu omad. Sellepärast sai ema selle endale. Olen mõelnud endale kunagi uue kududa, teiste värvidega. Üleüldse tegelesin siin vahepeal ka varasemate käsitööde pildistamisega ja uue fotoalbumi loomisega. Sealt leiate ka rohkem pilte lillekorvidest.
Mitmed asjad on ajapuudusel pooleli jäänud. Kõigepealt võtan nüüd kibekiiresti ette motiivid sõpradele ja pajalapid olen ka emale veel võlgu...
Silpsolps postitas kell 22:38 - Link - kommentaarid (12)

Sina oled 1236123 külastaja! Tule jälle!