Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
09 August 2008

Pidupäev vol.2

Juba oma pool aastat tagasi sai paika pandud, et seekord lähen küll isetegijate suvepäevadele, seda enam, et õde elab mul Viljandis ja kuis siis saakski minemata jätta! Kahjuks ei jõudnudki Viljandi maile seekord, sest mu äiapapa otsustas vingerpussi mängida ja oma oktoobrikuise juubeli suvel ära pidada! Just sel nädalavahetusel! Kuna ma polnud äia pool veel käinudki (ta elab ämmast lahus), siis muidugi kaalus see kutse kokkutuleku üles. Meil oli väga tore aiapidu, kus sünnipäevalapsi oli kaks: mu äi ja tema naine. Tegin neile siis ise kaardid:

Kaart

Kaart

Meil abikaasaga on ka nii, et minu sünnipäev on kevadel, temal sügisel. Peaks samamoodi oma sünnipäevi koos suvel vabas õhus pidama hakkama! Ma olin sellest aiapeost nii vaimustatud, et tekkis taas kord vastupandamatu igatsus oma pisikese majakese ja aiakese järele! Olen eluaeg olnud korteri-inimene ja kuni viimase ajani kindlalt väitnud, et jään selleks elu lõpuni! Nüüd enam nii kindel pole...

Eelmise postituse jätkuks veel niipalju, et meie pulma-aastapäeva järgsel päeval tuli mees laagrist koju vot sellise üllatusega:

Pulmapäevaroosid

Meenutuseks ka kahe aasta tagune pilt.

Silpsolps postitas kell 23:35 - Link - kommentaarid (8)

Sina oled 1240531 külastaja! Tule jälle!