Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
05 August 2008

Pidupäev

Täna on üks tore päev! Kõigepealt on meil mehega 2. pulma-aastapäev! Ainuke jama asi on see, et mees pidi laagrisse minema ja täna öösel ta polegi kodus. Aga hommikul sõime kooki-kohvi ja eks siis homme pidutseme edasi! Me veel nõnna noored, jõuame neid aastapäevi pühitseda küll! Tore on see, et kevadel kinkis sõbranna mulle lillede asemel lillesibulad ja kuna mul aiamaad pole ja ema keeldus mu lilli oma maa peale istutamast (et kasvatagu ma rõdul!), siis tegingi nii ja ennäe imet - nad isegi kasvavad rõdu peal (ma ei tahtnud algul ema juttu hästi uskuda) ja nagu sätitult pulmapäevaks läksid nad ilusti-kenasti õitsema!

Gladioolid

Teine tore asi on see, et täna jõudsin minuni kaks Amazon´ist tellitud raamatut, kaks tulid juba varem ja ühega läheb vististi kauem aega. Raamatud siis sellised (pole veel jõudnud neisse süveneda):

Raamatud

Ja kolmandaks oleks tahtnud näidata ka üht oma käsitööd, mis on küll täitsa valmis, aga viimistlemata ja sellega läheb veel mõni aeg... Seepärast näitan pilti veel pooleliolevast tööst koos ema aia roosidega:

Pooleliolev töö

Ega ma ei ütle kah, mis see on!

Silpsolps postitas kell 16:47 - Link - kommentaarid (10)

Sina oled 1240540 külastaja! Tule jälle!