Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
08 Mai 2008

Vol. 2

Teine pool projektist ka läbitud! Minu ema helistas mulle täna töö juurde ja küsis, ega ma ei tunne kedagi ... nimelist? Ee...ei tea! Aga postiljon oli talle paki otse koju kätte toonud, pakk oli emal juba avatud ja pidin siis tunnistama, et tean ikka küll, kellega ja millega tegu! Selgitav kiri oli õnneks pakil juures ka. Aga enne paki avamist...

Ema võttis postiljonilt peale mõningast kõhklust ikka paki vastu. Tema nimi ja aadress ju ikka peal! Mõtles siis kõikvõimalikke huvitavaid mõtteid kokku. Et kes talle paki saatis. Äkki on mingi reklaam. Või lillesibulad. Või pomm! Istus siis sealsamas trepile maha ja hakkas pakki avama. Nii igaks juhuks pakisuu endast eemale, et kes teab, mis sealt välja lendab! Ei lennanud midagi. Näppu jäi kaart, mis algas sõnadega ''Tere ema!''. Taas hakkas mõte jooksma imelikke radu pidi, aga kohe järgnes ilus selgitus kogu loole ja pakist tulid välja ilusad isetehtud asjad, mis emale väga meeldisid: vilditud seep, ripats ja kaelakee sinises vilditud kotikeses, Gurman´s roheline tee ''Seitse samuraid'' rohelises vilditud ja pärlitega tikitud kotikeses ja suur ''Kalevi'' šokolaad:Emale meeldis eriti pruunides toonides ripats:Ja kaelakee meeldis ka, kuigi ta algul arvas, et see on hoopis käevõru. Polnud ta sellist asja oma ihusilmaga näinud. Tal oligi see juba kahekordselt ümber käe ja sobis ka sinna hästi. Jõudsime järeldusele, et võib kanda nii ja naa, kuidas just parasjagu tuju tuleb!Ema põõsale sobis kee ka hästi!

Suur-suur tänu lumepilvele, kes mu emale sellise üllatuse valmistas! (Pikemad tänusõnad on juba isiklikult edasi öeldud.)

Silpsolps postitas kell 20:59 - Link - kommentaarid (1)

Sina oled 1254885 külastaja! Tule jälle!