Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
07 Mai 2008

Vol. 1

No nii, pool projekti õnnelikult lõpule jõudnud ehk pool ootusärevust asendunud kergendusega! Mu ''vahetusema'' Hiie33 sai täna paki kätte! Mul vedas, tegin paki Heily5 emale, kes on samuti isetegija ja seetõttu oli mul rohkem informatsiooni käes. Leidsin oma ''emast'' isegi mõned pildid!

Minu tehtud pakike sai siis selline:Heily5 vihjetest lugesin välja, et ema armastab aiatööd, rohelist värvi ja ehteid. Seetõttu läks pakki kommikarp, lillejuurikad, üks lapitehnikas linik ja roheline kaelakee. Kuna olen jätkuvalt veel mõjutatud Põlvas toimunud käsitööpäevadest (vt. eelmist postitust), siis tekkis vastupandamatu soov ise ka lõpuks lapitöö käsile võtta. Senini olen teinud vaid kolm lapikest foorumi algusaegadel ühisteki jaoks. Lapitöö raamatuid ja ajakirju on kogunenud koju üpris suur hunnik. Oligi viimane aeg midagi ette võtta. See linik on tehtud Lise Bergene raamatu ''Kirglik lapitöö'' järgi. Veidi muudetud kujul. Tähekeste asemel tegin südamed - need nagu emadepäevale kohasemad! Üldse avastasin lõpuks, et peale lillede on kõik asjad südamemotiividega või südamekujulised! Liniku möödud on 36x76 cm. Õmblemisega on mul sellised lood, et kui 8 tundi masstööd on päeval ära õmmeldud, siis kodus ei kipu enam õhtul õmblema! Seepärast polegi mu blogis eriti näha õmmeldud asju. Aga ehk see muutub...

Kaelakeed alustasin hoopis teise ideega, aga ei meeldinud ja töö käigus kujundasin ümber. Roheliste pärlite varu pean nüüd küll täiendama, sest enamus läks selle kee sisse! Lükitud kahekordsele helmetraadile, et ikka vastu peaks.

Siin veel üks lähemalt vaade ja päikesesäras.

Lõpuks veel omatehtud kaart, tugevalt mõjutusi saanud Meete imelistest kaartidest!Mina jään nüüd oma ema pakki ja tema reaktsiooni ootama!

Edit: Tänan ilusate kommentaaride eest! Tegin seda pakki tõesti südamega, otsekui oma emale ja tegelikult oleks tahtnud kõik asjad endale jätta!

Silpsolps postitas kell 17:11 - Link - kommentaarid (25)

Sina oled 1254885 külastaja! Tule jälle!