Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
07 Aprill 2008

Ema teki lapidMinu panus Aasta Ema tekki on siis selline:Kasutasin Novita 7 Veljestä lumivalget lõnga, vardaid ja heegelnõela nr 3,5 ning mustreid 29 ja 33 raamatust 200 kootud ruutu. Peab ütlema, et mõõtu kudumine on ikka kole palju tülikam kui heegeldamine! Kui algul tundus kõik ilus, siis peale lappide niisutamist (poleks vist pidanud?) venisid need hoopis hiigelsuureks. Ja kui siis nööpnõeltega kuidagiviisi mõõtu sai kinnitatud, siis peale kuivamist olid lapid ca 1 cm kitsamad! Heegeldasin siis servad kinnissilmadega üle ja nüüd peaks nad küll mõõdus olema. Silmi lõin vardale ühele lapile 38, teisele 37, vastavalt siis raamatu mustrile + 2 kumbagi serva lisaks.

MobiiliripatsAvastasin, et mu mobiilil on ka iluvidinate kinnitamise koht täitsa olemas! Tegelikult kah, ma polnud seda kohta varem märganudki. Tuli see koht siis ära täita ja ''juhuslikult'' sai see enamuses rohelist värvi, nii et läheb värvispektri projekti kirja! Mine tea, kas jõuangi midagi enamat teha... (Üks kindel plaan on siiski veel olemas!)


19:43 Hetk tagasi külastas mu blogi 100000-s lugeja!!! Tänan kõiki lugejaid!Silpsolps postitas kell 15:48 - Link - kommentaarid (4)

Sina oled 1240761 külastaja! Tule jälle!