Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
30 Detsember 2007
Tagasivaade

Tahaksin lõppeva käsitööaasta kokku võtta ja esiti mõtlesin ka mingi konkreetse aruande siia tekitada, kuid siis loobusin... Esemed/komplektid lugesin küll kokku ja neid sai nii enam-vähem 35! Kui ehtekomplektid kõrvarõngasteks-kaelakeedeks-käevõrudeks laiali lammutada, siis 39! Arvud on suhtelised. Mõni teeb ainuüksi näiteks kotte sama palju kui mina terve aasta käsitööd! Aga ma olen rahul ja isegi pisut üllatunud! Natuke ikka rohkem kui mullu. Üllatus oli ka see, et ainult 10 asja tegin endale, 10 vahetusprojektide raames ja ülejäänud põhiliselt kingitusteks lähedastele.

Kui nüüd midagi erilist välja tuua, siis kaks asja. Lõngakonkursi võit, mis tabas mind ootamatult ja n-ö selja tagant! Lõngategu oligi minu jaoks üks uus ja huvitav kogemus. Teiseks hakkasin esmakordselt elus traati väänama ja pärlimänge mängima. Loodan uuel aastal selles vallas veel edasi areneda!

Tegin ka väikese valiku oma parimatest töödest, mis hästi välja kukkusid, mulle endale väga meeldisid ja loodetavasti ka saajaile:

Lehesall emale emadepäevaks Kott ämmale emadepäevaks Kilpkonn-nõelapadi Mää!

Silpsolps postitas kell 19:41 - Link - kommentaarid (4)

Sina oled 1235197 külastaja! Tule jälle!