Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
03 November 2007

Calorimetry

Vaatamata pikale sissejuhatusele (vt eelmist postitust) sain oma pisividina ikka valmis! Võiksin neid nüüd vist une pealt ka teha! Ma üldsegi ei arvanud, et ma seda peapaela kuduma hakkan, aga ilmad olid just sellised, et mütsi veel nagu ei tahaks ja palja peaga on külm... Olen kunagi igiammu proovinud tavalist peapaela kanda, aga miskipärast ei tahtnud see mul peas püsida ja oli ebamugav. Juuksed on ka sihukesed hästi libedad ja õhukesed. Calorimetry tundus olevat midagi paremat! Lõngaks siis lahtikedratud Novita Fiesta ja vardad nr 4,5. Üles loodud 108 silma. Lõng jooksis päris kenasti ''mustrisse''. Eestikeelne, Bubbly tõlgitud õpetus on olemas foorumis. Originaali näeb Knitty: Winter 2006. Minu oma sai selline:

Neid kalorimeetreid on tehtud üle maailma tuhandeid meetreid! Ainuüksi flickris on üleval üle tuhande pildi. Ma veel mõtlen, kas teen enda omale mõne lillekese peale. Randmesoojendajad on küll plaanis juurde kududa.

Aga täna on meil hommikul kella 10-st kuni siiamaani lund sadanud ja õhtul, kui ema poolt saunast tulime, olid puud juba nii paksu lume all, et täitsa jõulutunne tuli peale. Tänavavalgustus tekitas veel omakorda mõnusa valguse-varjude mängu. Kui seda plirts-plärts-lörtsi ainult jalge all poleks...

Silpsolps postitas kell 21:10 - Link - kommentaarid (2)

Sina oled 1294299 külastaja! Tule jälle!