Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:



Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
18 September 2007



Kui ma olin eile töölt koju jõudnud, ootas mind ees pakiteade! Keerasin otsa ringi ja läksin kohe tagasi, et enne postkontori sulgemist pakk veel kätte saada. Oi kui õnnelik ma olin juba pakki nähes! Vot sellise paki sain!



Ja kui ma koju jõudsin, läks mul teises toas kaks tundi kingituste imetlemiseks ja pildistamiseks. Nii et abikaasa arvas, et ma olen magama jäänud ja täna süüa ei saagi! Lõpuks tegin ikka süüa ka, tõmbasin pildid arvutisse... ja siis olin juba nii väsinud, et enam ei jõudnud blogitada...

Aga nüüd siis kingitustest. Kõigepealt tulid karbist välja randmesoojendajad. Sellised ilusad, pehmed ja soojad! Kui läksin neid mehele näitama, siis ta küsis lähemalt näha, tõmbas ühe endale kätte ja ütles: aitäh! Pilt saigi siis selline, kus üks kinnas minu, teine mehe käes! (Lubasin talle uued kududa!)



Hästi ilusate sügiseste värvidega lõng:



Soojade soovidega imeilus omatehtud kaart, hästi lõhnav seep, roheline tee, šokolaad ja kaneelilõhnaline küünal:



Küünla ümber oli veel üks iludus:



Lõpuks jäi veel väike valge kotike, milles paistsid olevat pärlid. Ja olidki! Aga mitte ainult! Sealt tuli välja kõigepealt üks superkena üllatus, mille järgi ma ka tegija tuvastasin:



Ja siis muu kraam, mille hulgas ka kaks medikat! Neid on alati vähe ja nad on kadunud erinevatesse taskutesse (heal juhul). Need medikad läksid mulle kohe nii eriliselt hinge:



Üks -kõik koos- pilt kah, šokolaad siit juba muidugi kadunud:




Lõpetuseks võiks öelda, et ma olin eile maailma õnnelikum inimene, tegin täna maailma pikima postituse ja mis kõige tähtsam: tahaks öelda maailma kõige ilusamad tänusõnad janalillele, kes mulle sellise imelise kingituse tegi!

Silpsolps postitas kell 18:03 - Link - kommentaarid (19)

Sina oled 1320549 külastaja! Tule jälle!