Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
11 Juuli 2007
Fakt on see, et...

...mulle meeldib pildistada, eriti loodust – lilli ja loomi! Enamjaolt on alati fotokas kotis, metsas eriti. Unistan peegelkaamerast.
...olen mõnes mõttes tehnikahuviline. Kui mingi suurema elektroonika- või kodumasina ostan, siis alati uurin üksipulgi juhendi läbi ja teen endale asja selgeks. Võin seda õhtute kaupa teha. Kui midagi uut enam avastada pole, siis pole asi ka enam huvitav. (Vajalik siiski!) Suur nõrkus – arvuti. Sellega jälle sama lugu, et viitsin jännata mõne asja kallal kasvõi hommikuni ja enne ei jäta, kui asi selge või tehtud. Arvutiga pole ka seda probleemi, et kõik selgeks saaks! Olen hästi kannatlik, kui vaja. Kui enam kuidagi ei saa, siis viimases hädas küsin targemate käest abi. Vahel hoian ennast lausa tagasi, et jälle mingit uut kujundust blogile vms ei hakkaks välja mõtlema. Arvuti osas täiesti iseõppija katse-eksituse meetodil. Ainult autost ma ei tea midagi ega sõida ka.
...armastan reisida, aga seda ei juhtu väga tihti. Kui rahakott poleks nii õhuke, siis rändaks küll igal vabal hetkel. Reisidelt meeldib kaasa tuua kruuse ja kive.
...eriti ei meeldi šopata. See väsitab.
...hommikuti tahaks kaua magada. Kui ainult saaks... Ja poole ööni üleval olla. Öösel tulevad kõige paremad mõtted. Ju vist sellest, et sündinud olen ka öösel.
...mulle meeldivad arstid ja haiglaseriaalid, kummaline ehk mõne jaoks... Isegi keskkooli ajal mitmete kuude kaupa haiglas viibimine pole seda kohta mulle vastikuks teinud. Ja ma ei tea, miks see nii on. Haiglasse sattuda küll enam ise ei tahaks...
...kirjutades oskan ennast paremini väljendada kui kõneledes. Juba kooli ajal olid mul kirjandid head, aga jutustavates ainetes mind naljalt klassi ette ei kutsutud, kõik hinded sain tunnikontrollidest või kontrolltöödest. Aja jooksul on küll asjad paranenud ja olen kõnesidki pidanud!

Nii! Panin ka oma 7 fakti kirja. Käsitööst pole juttugi, aga tuleb kohe, kui värvivahetuspakk omanikuni jõuab! Kaheksas fakt on veel see, et üle mitme aasta käisin eile jälle Tallinnas ja kel huvi, võib muljeid lugeda-näha mu reisiblogist.
Silpsolps postitas kell 21:49 - Link - kommentaarid (2)

Sina oled 1294264 külastaja! Tule jälle!