Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
06 Juuli 2007
Kiiksudest

Quote:
Pane kirja mõni oma naljakamatest või veidramatest kiiksudest, mida julged teistega jagada
1) kokkamises
2) majapidamises
3) muu vaba teema
Mõtle, kellele võiks teatepulga edasi anda

Drex andis mulle teatepulga üle. Püüan siis mõned kiiksud kirja panna. Kuigi teiste kiikse lugedes tekkis küll mõne asja puhul mõte, et see pole ju kiiks, vaid täitsa iseenesestmõistetav asi…

1. Noad ei tohi kunagi ega kusagil olla terad ülespoole. Isegi mitte sahtlis. Külmkapis ei tohi olla katmata toiduaineid. Kõik peab olema kiletatud, kilekotis või kausil vähemalt taldrik peal. Ma ei salli, kui mõni paneb lahtise vorsti-juustu külmikusse. Lähen närvi, kui torti peab sööma salatitaldrikust ja kui ise külalisi kostitades kuulen, et ‘‘oh, me sööme siitsamast, ära hakka taldrikuid määrima’’. Kilekotid voldin kõik ilusti kokku nagu Maksimarketi reklaamis!

2. Mul on hea olla, kui toad on koristatud (kellel siis poleks?). Kui toas on segadus, siis ma ei saa midagi teha. Minu jaoks segadus toas = segadus minus. Siis ma ei saa isegi käsitööd teha. Sellepärast polegi vahel pikka aega midagi teinud… Raamatud peavad riiulis olema joonlaua järgi rivis. Ja kõik muud asjad ka omal kindlal kohal. Mitte just sümmeetriliselt, aga kui keegi tõstab ja vaatab midagi, siis ma vahel pärast nihutan ta jälle õigele kohale, nii umbes 0,5 cm paremale… Monk´i sündroom on mul täiega olemas… Mis ei tähenda muidugi seda, et mul kogu aeg ongi kõik ideaalselt korras. Koristada meeldib näiteks reedel. Siis on nii mõnus laupäeval ärgata korras kodus ja nautida nädalavahetust.

3. WC-paber peab jooksma pealtpoolt rulli. Mõnes üldkasutatavas kohas olen küll vahel õigetpidi pööranud… Mulle meeldivad maod! Mulle meeldib (mitte väga tihti) vihma käes olla ja läbiligunenuna vihmast tilkudes koju jõuda. Vihm toob kohe nagu taeva maa peale ja millegipärast on mul siis alati väga hea tuju! Aga muidu mulle märg ja porine ilm ei meeldi.

Ei arvanudki, et nii pikk jutt tuleb. Aga kiiksutage nüüd teie, tumevalge ja leili33!
Silpsolps postitas kell 23:12 - Link - kommentaarid (3)

Sina oled 1240901 külastaja! Tule jälle!