Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
01 Mai 2007
Lehesall valmis!

Ilm on jälle ilus päikeseline, lumi läinud ja kevadroheline loodus võimsalt tärkamas! Jõudsin täpselt tähtajaks veel teisegi salli valmis. Lillesalli kõrvale siis lehesall:

Tegelikult oligi mul algselt kevadsalli projektis mõeldud see lehesall. Lillesall (eelmises postituses) trügis lihtsalt vahele! Muster on pärit Knitty lehelt. Lõng on Susa lõngapoest Yarn Art Angora De Luxe. Vardad 3,5. Valmismõõdud 16 x 130 cm. Kuna ma pole selliseid pitsilisi kudumeid eriti varem teinud, siis paaril esimesel mustrikorral oli harutamist päris palju! No sassi läksid need silmused ja õhksilmad. Ega selle mustriga ikka ei saa vardaid välja tõmmata, vaid peab silm-silma haaval mitu rida tagasi võtma. Õnn, et sall nii kitsas on! Pikapeale hakkas muster ometi meelde jääma! Võtsin huvi pärast aega ka: 10 tundi kulus kudumiseks. Mõned pildid veel: veidi suuremalt ja muster lähemalt. Kui mees hommikul väljasirutatud salli nägi, oli tema esimene kommentaar: kena rehvimuster! Vaat mida nemad näevad!

Tänase kevadpüha puhul pistsime pintslisse terve sea! Jagasime kenasti pooleks ja nüüd ta juba ruigab mõnusasti meil kõhus! Tegu siis martsipaniga ja mees tõi selle mulle kunagi sea-aasta alguses. Kuna säilivusajaks oli märgitud 1.mai, siis võtsime juba aegsasti plaani sel kuupäeval siga ära süüa. Hästi ei raatsinud küll, aga neid tolmukogujaid on kodus niigi küll ja jäädvustasime sea pildile, see säilib kauem!

ILUSAT KEVADPÜHA!
Silpsolps postitas kell 14:40 - Link - kommentaarid (17)

Sina oled 1320123 külastaja! Tule jälle!