Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
29 Jaanuar 2007
Varjukudumise valud ja võlud

Vahetasin eelmise postituse pildi ära. Mütsi sai natuke täiendatud: ratastele natuke sinist värviks ja akendesse valgus helkuri näol! Sai kohe tunduvalt parem ja poiss ka mütsiga täitsa rahul, õnneks paras ka!

Sall sai ka valmis:

Tegu siis varjukudumisega. Õpetust sain foorumist. Ega algul ei saanud pihta, kuidas see asi täpselt käib. Printisin vajalikud tähed välja (tähestik, pdf-fail), tegin proovilapi, aga miski ei klappinud. Siis avastasin, et olin valest otsast pihta hakanud... Ma alustasin ikka algusest, aga peab hoopis nime lõpust, vähemalt selle mustri järgi. Printisin selles tähestiku-failis oleva õpetuse välja, lugesin läbi ja saingi pihta! Üks tähelepanek veel: minu tehtud sallil on mustrivabad otsad tavalises ripskoes, see on pildilt ka näha, aga kui ma peaksin veel midagi varjukuduma, siis teeksin nii, et musta lõngaga tagasirea kooks pahempidi.
Kahjuks varjukudumise efekt kaob kaela ära, kui nüüd midagi veel teha, siis sellist, mis välja ka paistab. Aga usun, et lasteaias on päris hää, kui nimi suurelt salli peal!

Salli lõng, vardad ja muud tehnilised andmed samad kui mütsil. Otstesse heegeldatud sinisega rida pikood. Kahjuks pildilt pole hästi näha, pole kõige õnnestunum foto, aga katsu sa nii pikka asja ühtlaselt valgustada (eriti minu pimedas toas).
Silpsolps postitas kell 21:01 - Link - kommentaarid (8)

Sina oled 1320458 külastaja! Tule jälle!