Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
15 Jaanuar 2012

Kokkuvõtvalt

Aasta lõpus tehakse ikka aruandeid ja seatakse uusi plaane. Nüüd on jaanuar juba poole peal, ei hakka enam suuri kokkuvõtteid tegema, aga mõne sõnaga siiski. Eelmisel aastal lubasin rohkem õmblemisega tegeleda ja seda lubadust ma väikestviisi pidasin. Uuel aastal jätkan kotiprojektiga ja loodan oma lapiteki ka kokku õmmelda. Hetkel seisab asi ikka tagumise poole riide taga...

Eelmisel aastal õppisin täiesti uusi asju: süstikpits, niplispits, makramee, pakutrükk ja kõige erilisem - puutöö. Pakutrükki ma pole oma blogis veel näidanudki, teen seda siis, kui kangastest asjad valmivad. Puutöökotta ma vaevalt satun, aga kõigi teiste käsitööliikide osas püüan ikka edasi areneda!

Sellel aastal aga mõtlesin hakata rohkem kaarte tegema. See on siis minu uus lubadus! Minu selle aasta esimene käsitöö ongi kaart. Jah, tõesti alles eile suutsin ennast taas käsitöö lainele häälestada. Aasta lõpp ja uue algus on natuke keerulised olnud, tervise poole pealt eelkõige.

Kaart

Jälgin juba tükk aega Mõmmuka loodud blogi Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale. Nüüd on ka foorumis justkui tellitult peale mu uusaastalubadust uus alafoorum Scrapbooking, köitmine, paberi- ja papitööd. Igasugune paberiga mässamine on mulle alati meeldinud! Scrapbooking on aga minu jaoks täiesti uus väljakutse. Ma ei ole isegi veel päris hästi pihta saanud sellele, aga üritasin ühe kaardi valmis meisterdada selle sketši järgi. Seekord ma ametlikult kaasa ei mänginud, lihtsalt ei jõudnud kaarti õigeks ajaks valmis. Uuel nädalal tahan küll osaleda.

Kaart

Kasutasin kaardil oranži pakkepaberit, rohelisemustrilist paberit Tiimarist, paelu. Pildi kinnitasin kahepoolse teibiga. Kõik on tehtud kodus leidunud käepäraste vahenditega. Spetsiaalseid scrapbookingu pabereid ja muid tarvikuid mul pole. Veel!

Silpsolps postitas kell 22:03 - Link - kommentaarid (17)

Sina oled 1240889 külastaja! Tule jälle!