Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
19 Veebruar 2008
Kiisu-padi ja mõmmi-padiÜks täna kaheaastaseks saanud poiss ja tema homme kolmeseks saav õde saavad sünnipäevakingiks loomapadjad, mis jäid kunagi meelde maarioni blogist ja originaalõpetus asub siin. Õpetust ma ei kasutanud, tegin piltide järgi ja ikka natuke omamoodi. Täidise jaoks õmblesin ka voodririidest ümbrised patjade sisse, sest heegeldus pole just väga tihe. Ausalt üles tunnistades alustasin ma kiisupadjaga juba aasta tagasi ja ta vaeseke pidi aasta otsa kõrvutu ja jalutuna ootama! Tookord ei jõudnud sünnipäevaks valmis... Sel aastal olengi võtnud eesmärgiks poolikud tööd lõpetada, lõngajäägid ära kasutada, projektides vähem osaleda ja võlad likvideerida (eelkõige käsitööalased).
Kiisu ja mõmmi kuuluvad ka lõngajääkide ärakasutamise projekti, sellepärast panen siia ka tagantvaates pildi. Tagumised pooled on teist värvi. Sabade jaoks lõnga enam ei jätkunud! Mõtlesingi, et las olla padjal ka siledam pool, kuhu laps saab ära väsides oma pea panna.

Silpsolps postitas kell 21:39 - Link - kommentaarid (16)

17 Veebruar 2008

Mobiiliripats

Lubasin õele juba ammu teha mobiiliripatsi, nüüd sai valmis! Kingasõltlasele sobilik!

Silpsolps postitas kell 12:27 - Link - kommentaarid (5)

14 Veebruar 2008Minu süda sõbrannale sai selline pisike, umbes 3,5 cm laiune, traadist väänatud ja helmestega punutud:Ja ega minagi ilma südameta jäänud! Kui töölt koju jõudsin ja uksest sisse astusin, seisis keset koridori väiksel laual üllatus abikaasalt:Silpsolps postitas kell 22:00 - Link - kommentaarid (5)

04 Veebruar 2008

Hargipitsi sallMinu teine lumivalgeke sai ka valmis! Küll natuke planeeritust hiljem, sest valget mohääri polnud vahepeal millegipärast saadaval. Lõngaks siis ikka Baronesse mohair, mida kulus 2 tokki, heegelnõel 3,5 ja muidugi heegelhark. Sall sai pikkust 1,7 m, koos narmastega 2,1 m! Tahtsin küll eelmisest lühema teha, aga hoopis pikem sai.

Hargipitsist salli olen teinud ka ühe korra varem, see võis olla nii 6.-7. klassis tööõpetuse tunnis! Emal on see hark siiani alles. Selline lihtne traadist (või pigem sukavardast) painutatud.

Silpsolps postitas kell 18:00 - Link - kommentaarid (20)

Sina oled 1316047 külastaja! Tule jälle!