Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
25 Veebruar 2007
Päev Viljandis

Markol on küll sünnipäev alles 1.märtsil, aga täna pidasime pidu! Marko on siis mu õepoeg, saab juba 7-aastaseks ja läheb sügisel kooli! Täna sai siis pilti tehtud minu kootud mütsist ja sallist koos sünnipäevalapsega. See oli ka osa minu sünnipäevakingist. Teise osaga jäin ajaliselt jänni ja see üllatus jõuab temani täpselt sünnipäevaks. Siis näitan pilti ka!
Silpsolps postitas kell 18:08 - Link - kommentaarid (5)

17 Veebruar 2007
Südamepuu


Sellist südamepuud nägin mina täna oma vanemate pool. Nägin ka ükskord varem, nii paar nädalat tagasi, aga siis olid oksad raagus. Nüüd sirelid peaaegu õide puhkemas! Südamed muidugi ema tehtud. Samasugused nagu ta neid jõuludekski tegi. Ta oli kunagi ühel käsitöönäitusel need meelde jätnud ja mälu järgi umbes teinud.
Silpsolps postitas kell 20:49 - Link - kommentaarid (6)

15 Veebruar 2007

Mina tegin sõbrapäeva kingituse naasklile.


Ja täna sain veel ühe ootamatu kingituse! Mu kallis kaasa saatis mulle Tele2 kaudu postiga Fazeri šokolaadi. Ainult et mina olin tööl ja tema kodus, nii et ta pidi ise selle allkirja vastu postiljonilt välja lunastama! Tulin koju ja mees ütles, et sulle tuli pakk. Pakk! Mis pakk??? Laual oli üks šokolaadi mõõtu karp. Saatja nime algul suure ähmiga ei leidnud, see nii väikselt kirjutatud. Aga üllatus oli siiski suur! Ja nii hea tunne puges südamesse!
Silpsolps postitas kell 23:41 - Link - kommentaarid (4)

13 Veebruar 2007

ILUSAT SÕBRAPÄEVA TEILE, KALLID SÕBRAD!


Salajane sõber saatis mulle sellise kingituse:

Ilus südamepadi, Zümrüt Punto Mohair litritega lõng ja šokolaad! Aitäh sulle, armas sõber, ma ei tea, kes sa oled, ehk avalikustad ennast ise. Tahaks ikka väga teada! Padi sobib hästi mu diivanile, lõngast tuleb midagi ilusat teha, aga šokolaad on juba otsas!

Trikale kuuluvad tänusõnad!
Silpsolps postitas kell 23:39 - Link - kommentaarid (10)Minu tehtud kaart jõudis täna kohale. Kerstine juba näitas seda ka oma blogis. Nii hea tunne on, kui saad kellelegi rõõmu valmistada! Panen siis nüüd oma blogisse ka märgi maha:

Seestpoolt selline.
Silpsolps postitas kell 22:00 - Link - kommentaarid (2)

11 Veebruar 2007


Mina usun õnne. Me kõik usume kasvõi natuke, ehkki teeskleme ükskõiksust. Teisiti ei saakski ju elada.
Mina tean, kui raske on olla õnnelik. Ja väga õnnelik olla on väga raske. Isegi raskem kui kurb olla. Aga ma usun ikkagi. Usk on juba kord niisugune asi, mida mõistusele selgeks ei tee...
A.Alliksaar

Soovin, et sinu heaolu ei sõltu ümbritsevast, vaid et sina suudad oma olekuga muuta ümbritsevat.


Sellised head soovid sõbrapäevaks saatis mulle rael. Ja peale kaardi oli ümbrikus veel üks vahva raamat lipsude-sallide sidumisest ja päikest täis kootud taimedega värvitud lumepikniku käpikud!

Pilt suuremalt. Kindad mehele täitsa parajad!

Nagu ma juba foorumis mainisin, minu sõbrakingitus läks untsu, aga nüüd siis uus asi valmis ja homme juba sõidab sõbra poole! Untsuläinud asja teen ikka ka valmis ja sellega seoses tuli üks hoopis hiilgavam idee. Aga sellest kunagi hiljem...
Silpsolps postitas kell 20:32 - Link - kommentaarid (3)

04 Veebruar 2007
Eurovisiooni õied

Eile õhtul siis sättisin ennast teleka ette ja tuli tahtmine midagi näppu võtta. Mitte neid pooleliolevaid asju, mitte suuri asju... vaid midagi väikest ja kiiresti valmivat. Otsustasin lõpuks Ehteraamatu kaelakee kasuks. Kellel see raamat olemas, saate vaadata lk 44-45. Minul kaelakee valmis ei saanudki, kuna lõng oli suht jäme ja lilled tulid ca 8 cm läbimõõduga.Nõelviltisin südamikeks hoopis pallid. Täna ostsin kaubamajast litreid ja pärle ja kaunistasin vildipallid ära. Päris ilusad said. Viltimine on niiiiii mõnus!!! Nüüd tahaks vildipallidest kaelakeed teha. Ja seda kolme lillega keed ka ikka, mis algselt plaanis oli. Neist kolmest lillest saavad kas prossid või siis tuleb veel mingi parem mõte...

Aga eurolaul mulle meeldis. Tegelikult kõik kolm finaalilugu meeldisid ja kuigi ise päev otsa ümisen siin Romeot ja Juliat, siis Gerli lauldud Partners in Crime on kahtlemata löövam Eurovisioonil. Nende kahe laulu autorid: Hendrik Sal-Saller ja Jaagup Kreem on ka minu suured lemmikud. Oma erilise sõnumiga.
Silpsolps postitas kell 21:20 - Link - kommentaarid (7)

Sina oled 1316787 külastaja! Tule jälle!