Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
26 Veebruar 2006

Olümpiafiniš!!!

Nii, mina finišeerisin oma jäämõmmikutega eile öösel! Siin nad on:Rohkem pilte näeb siit.
Õpetus on võetud ajakirjast Sabrina Special Filethäkeln. Suurem karu on umbes 26 cm ja väiksem istudes 13 cm. Puuvillase lõnga asemel kasutasin 100% akrüüli (vaata eelmise postituse pilti).

Silpsolps postitas kell 13:16 - Link - kommentaarid (23)

09 Veebruar 2006

Käsitööolümpia algab!
Hurraa! Ma olen Isetegija Käsitööolümpia koondise nimekirjas! Mina loodan finišisse jõuda koos kahe jääkaruga. Täna ostsin valget lõnga, aga musta unustasin sootuks. Homme õhtuni õnneks aega küll... Karu silmi mul muidugi ka veel pole, aga hangin need ka kindlasti olümpiamängude jooksul. Muidu nad ei näe ju, kus finiš asub!Senini püüdsin volangsalli heegeldada oma mütsi juurde, aga ei tea, mis välja tuleb ja kas üldse tuleb. Praeguseks hetkeks sai roheline lõng otsa ja meie poes seda enam pole, peab Tartusse minema. Eriti rahul selle salliga ka pole. Mõtlesin juba alustades, et teen proovi ja kui ei meeldi, siis harutan üles. Elame-näeme! Natuke tegin valesti ka. Mul kõik read heegeldatud kahekordsete sammastega, kuigi kaks esimest sammasterida pidid olema ühekordsed. Väljaprinditud muster ei ole nii selge ja esimese ropsuga ei saanud pihta. Esialgne plaan oli muidugi sall kududa, aga see tundus olevat liiga tüütu ja aeganõudev. Mütsigi andis kududa, lõng pole teab kui jäme ja ma pole eriti kiire tegija. Vaatame, mis siis selle salliga lõpuks saab...Silpsolps postitas kell 21:56 - Link - kommentaarid (5)

04 Veebruar 2006

Kollase liniku muster

Siin on üleval minu tehtud liniku muster. Alustuseks heegeldada 10 õhksilmust ja sulgeda ringiks. Edasi mustri järgi. Rida 3A lille südamikus heegeldada kolmanda rea peale pärast liniku lõpetamist punase lõngaga. Mina heegeldasin selle töö alumiselt poolelt. Lille 5 kroonlehte heegeldada eraldi ja lõpuks read 1A – 4A ümberringi, kusjuures eelviimane rida 3A heegeldada punase lõngaga.

Silpsolps postitas kell 19:38 - Link - kommentaarid

01 Veebruar 2006


Kollane linik

Silpsolps postitas kell 19:45 - Link - kommentaarid (4)

Sina oled 1335702 külastaja! Tule jälle!