Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
30 September 2012

Septembri paberitööd - mõned kaardid ja karp

Nagu eile lubasin, kasutasin ära oma oran˛id prossid ja kus ikka mujal kui scrapbookingus! Kaardi jaoks tundusid nad veidi massiivsed ja järgmine loogiline mõte oli karbikaunistus. Nii ma tegingi. Kuna Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blogis on käimas väljakutse "Kodu töövahenditele", siis valmiski mul karp lilledele. Esialgu on karbis paberlilled, aga edaspidi hakkan sinna koguma pisikesi heegeldatud lillekesi, mida kaartidel ja mujalgi kasutada.

Nüüd aga septembri tööd kronoloogilises järjekorras. Ootan teid lähemalt uudistama oma paberiblogis! Seal on rohkem pilte ja juttu.

1. Roosivõrestik
Roosivõrestik

2. Tänutäheks
Tänukaart

3. Värviline sügis
Õunakaart

4. Kodu lilledele
Karp lilledele

Septembrikuu arhiiv paberiblogis

Silpsolps postitas kell 20:56 - Link - kommentaarid (15)

29 September 2012

September - oran˛ nagu sügisesed lehedMõõnaperiood ikka kestab. Septembris olen enamuse ajast haige olnud. Praegugi ikka veel haiguslehel. Õnneks heegeldasin juba kuu algul valmis paar prossi. Suuremad plaanid jäidki teostamata. Vaatasin Isetegija pildialbumist, et sel kuul ongi üks lillede rida! Ega minul on ka oran˛iga raskusi. Riietuses eriti ei kanna ja kodusisustuses samuti ei ole seda värvi. Oran˛ meeldib mulle aga väga! Tegin siis prossid Sniffilt snitti võttes. Alustuseks heegeldasin kaks väiksemat kihti iirisest ja suurema jämedamast heegelniidist. Need aga omavahel kokku ei sobinud ja tegin jämedast nõukaaegsest heegelniidist terve lille. Iirisest heegeldatud lille osad jäid seisma. Neist sai nüüd väike lilleke. Vahele panin tülli, mis pildil millegipärast tundub pigem kollane, aga kangana on täitsa oran˛. Ütleme siis nii, et kasutasin värve kollakasoran˛ist kuni punakasoran˛ini. Seemnehelmed ja svarovskid ka lisaks.

Prossid

Prossidena ma neid kanda ei kavatse ja enam ei saagi. Mis neist edasi sai, näete homme. Siis aga tulevad lisaks mängu teised värvid!

Silpsolps postitas kell 17:53 - Link - kommentaarid (6)

02 September 2012

Augustikuu paberitööd - vaid üks kaardike

Minu august on käsitöise poole pealt olnud üsna viljatu. Vaid üks bee˛ kübarake ja üks kaardike. Loodetavasti saan septembris uue hoo sisse!

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #39 väljakutsel osalesin seekord külalisdisainerina. Teemaks on sünnipäevakutsed ja te kõik saate veel kaasa lüüa teisipäeva õhtuni!

Sünnipäevakutse
Kutse

Augustikuu arhiiv paberiblogis

Silpsolps postitas kell 08:04 - Link - kommentaarid (4)

Sina oled 1335688 külastaja! Tule jälle!