Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
20 September 2006

Niisiis! Minu tehtud koti sai endale Merrukas ja ta palus mul pildid üles panna. Kott on õmmeldud, pealt lukuga, sees üks lukuga suurem tasku ja mobiilitasku.


Punane kangas on tikandiga ja näeb lähemalt välja selline.

Täienduseks 6. detsembril 2006: Kuna Merrukas pidi kahjuks koti tagasi saatma, läks see müüki isetegijate jõulupeo oksjonil ja koti uus omanik on nüüd Mannu!
Silpsolps postitas kell 16:07 - Link - kommentaarid (23)

16 September 2006
Täna käisin Tartus ja ei saa mitte hõiskamata jätta, et nägin tänaval laulmas indiaanlasi ja sattusin nende muusika lummusesse. Praegu kuulan juba mitmendat korda plaati, mille ma nende käest ostsin. Ma olen juba ammusest ajast indiaanifänn ja mõtlen siin praegu, et peaks mingi indiaani mustri välja otsima ja endale kampsuni kuduma. Või vähemalt vestigi!
Free Image Hosting at www.picturetrail.com Free Image Hosting at www.picturetrail.com Free Image Hosting at www.picturetrail.com Free Image Hosting at www.picturetrail.com
Silpsolps postitas kell 21:13 - Link - kommentaarid (4)

14 September 2006
Alati ei lähe kõik nii nagu planeeritud. Kui ise ei planeeri, siis keegi teine ikka teeb seda sinu eest. Nii ta siis läks, et kotivahetuse koti sain alles täna posti panna. Otsekui kivi langes südamelt! Tahaks kohe pilte ka näidata, aga loodetavasti uus omanik teeb seda ise varsti! Käsitööst olen ma üsna kaugel olnud. Aga nüüd hakkasin tegema... jälle kotti! Seekord taas heegeldatud ja üsna sarnane kevadise motiivikotiga. Ainult et teist värvi ja teiste motiividega. Selle pean järgmise nädala lõpuks valmis saama ja siis tuleb ta minuga kaasa Šveitsi. Kingituseks! Me läheme pulmareisile! Pulmapildid on mul ka netti üles riputatud, kuigi need pole just mitte kõige parema kvaliteediga. Fotograafi omi mul näidata pole, sest need on vaid paberi peal...

Viimati ema pool pildistasin inglitrompetit, sel aastal on tal üsna rikkalikult õisi ja neid avaneb veelgi!
Silpsolps postitas kell 22:01 - Link - kommentaarid (8)

Sina oled 1319529 külastaja! Tule jälle!