Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
29 Oktoober 2005

Raport

Mütsi kõrvad on valmis ja mõni rida mütsi ka. Mul on üks ostetud müts, mille järgi teen. Voodri tahaks ka ikka sisse saada, ma olen igavene külmavares!

Silpsolps postitas kell 23:59 - Link - kommentaarid

26 Oktoober 2005

Mustriproovid

Taas on nädal möödunud ja mul pole midagi ette näidata. Mütsiidee muutus. Esialgne plaan oli heegeldada üks riba motiividest ja ülejäänu kududes (midagi taolist nagu siin.) Ei õnnestunud ja ei meeldinud... Surfasin siis jälle netis ja ajakirjades. Lõpuks leidsin riiulist Maimu Põldoja raamatu "Kudumine" ja proovisin seal üht mustrit, arendades seda veidi edasi meelepärasemaks. Täna tõin raamatukogust veel hunniku raamatuid ja katsetasin esimest korda ka nööri kudumisvõtteid. Tiina Meeri kudumisraamatutes on päris huvitavaid asju. Proovilappi vaata siit. Homme läheb mütsikudumiseks lahti!

Silpsolps postitas kell 22:07 - Link - kommentaarid (4)

19 Oktoober 2005

Saak

Tänasest jäin haiguslehele , seetõttu oli üle hulga aja võimalus turu peal ringi jalutada. Tänase päeva saak (20 krooni eest) oli siis selline:Raamatu ostsin ka, mis enamusel juba olemas on:

Eile terve õhtu (ja pool ööd) pusisin selle blogi kallal. HTML-ist ei teadnud ma varem suurt midagi. Katse-eksituse meetodil sai siia midagi tekitatud. Ise olen oma saavutusega päris rahul.

Silpsolps postitas kell 15:09 - Link - kommentaarid (3)

15 Oktoober 2005

Otsingud

Mõtlesin endale kududa mütsi, salli ja kindad. Nädal on möödunud ja olen ainult kolanud internetis ja tuhninud käsitööajakirjades. No ei ole seda, mis mulle meeldiks. Nüüd olen vist midagi lõpuks leidnud ka. Mingi visioon on olemas. Lõngad ka. Täna ostsin.

Mütsi lõngad
Silpsolps postitas kell 18:38 - Link - kommentaarid (2)

07 Oktoober 2005

Tere tegijatele!

Tuletasin eile kappe sobrades meelde, mida ma siis käsitöö vallas korda olen saatnud. Ma pole nii nobe nagu paljud siinsed foorumlased, aga midagi ikka olen aeg-ajalt meisterdanud. Oma esimese suurema käsitöö sain valmis vist teises klassis - see oli (on praegugi alles) ristpistes linik. Kunagi oli fileetehnikas heegeldatud linikute aeg - üks selline on praegugi köögilaual. Ristpistet olen teinud, paar kampsunit kudunud, äärepitsi heegeldanud... Kõige rohkem ikka õmmelnud.
Nüüd on olnud pikk vaheaeg. Tahaks jälle midagi teha! Seniks kuni hea idee leian, panen siia üles paar vanemat tööd.

Sinine ovaalne linik

Ristpistes seinapilt

Silpsolps postitas kell 22:24 - Link - kommentaarid (3)

Sina oled 1316453 külastaja! Tule jälle!