Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
23 Mai 2013

Pulmapäevaks

Eelmisel neljapäeval sain e-maili, kus Külliki (Isetegija foorumis Rõuz) küsis minult, kas olen nõus tegema ühe karbi tema tütre pulmapäevaks. Pulmad pidid toimuma vähem kui nädala pärast. Kuna nädalavahetus jäi sinna kenasti vahele, siis olin nõus. Järgmises kirjas sain juba täpsemalt juhtnööre, millist karpi oleks vaja. Siis ma mõtlesin küll hetkeks, et kas ma ikka tegin õieti, et tellimuse vastu võtsin... Et kuidas need südamed ikkagi karbile sättida ja mis moel. Nüüd tundsin puudust südamekujulistest lõikenugadest. Aga väljakutsed mulle meeldivad ja said need südamed ka lõpuks paika. Pea suitses otsas, katsetasin erinevaid pabereid, erinevaid kujundusi - kuni lõpuks jäin rahule! Hing ei saa enne rahu, kui võin omatehtud asja imetleda ja rahulolu tunda. Ja mõelda, et äkki siis meeldib tellijale ka! Tuleb välja, et meeldiski ja ta kirjutas mulle: ''Päriselt ka, see on kõige ilusam karp, mida ma näinud olen!'' Sellised sõnad on kõige suurem tasu tehtud töö eest. Aga nüüd sõnadest aitab, siin see karbike on:

Karp pulmapäevaks

Karp pulmapäevaks

Karp pulmapäevaks

Karp pulmapäevaks

Karp pulmapäevaks

Karp pulmapäevaks

Karp on kaetud tapeediga nii seest kui väljast. Karbi peal on õhemast papist paneelid, mille peal omakorda scrapbookingu paber. Lisaks kasutasin veel roosa tooniga marmorpaberit ja punast õrnalt sädelevat paberit (piltidel kahjuks pole näha). Kaunistuseks paberlilled, lehed, poolpärlid, valge puuvillane pits ja metallnurgad. Servad on toonitud distress tindiga Vintage Photo.
Karbi siseküljel kasutasin lõikenugasid komplektist Nestabilities - Decorative Labels Eight.

Karp on suurim, mida ma senini teinud olen. Selles hakatakse hoidma tähtsaid dokumente ja neid elu jooksul ikka koguneb. Abielutunnistus igatahes mahub kenasti sisse! Väljastpoolt mõõdetuna on karbi suurus 25x18x8 cm.

Külliki kirjutab oma blogis ka ja seal on karp kenasti koos noorpaariga pildile püütud!
Palju õnne vastabiellunutele!

Paberipalavik

Silpsolps postitas kell 20:15 - Link - kommentaarid (11)

15 Mai 2013

Emadepäevakingitus

Peale Viki karbikoolitust läks poolteist aastat, enne kui asja uuesti käsile võtsin ja nüüd neid karpe hakkab tulema! Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama... Seekord siis karp emale ja kaart ka. Tegemisest saad täpsemalt lugeda minu paberiblogist.

Emadepäevaks

Emadepäevaks

Emadepäevaks

Emadepäevaks

Emadepäevaks

Silpsolps postitas kell 18:00 - Link - kommentaarid (21)

06 Mai 2013

Roosa roos

Mis siin muud ikka, kui jälle üks kaart! Seda kaarti inspireeris mind tegema roosa roos, mis mulle eile kingiti juba kuu aega tagasi olnud sünnipäeva puhul! Ja teiseks inspireeris mind Mojo Monday 291 sketš.

Roosa roos

Paberipalavik kirjutab seekord sama napisõnaliselt.

Silpsolps postitas kell 18:20 - Link - kommentaarid (5)

Sina oled 1315957 külastaja! Tule jälle!