Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
21 Juuni 2006
...lõpuks ometi!Eile õhtul lõpetasin pajalapid, mis pidid küll emadepäevaks valmima, aga kuna muud kiired tööd tulid vahele, siis lükkus see projekt edasi - sujuvalt poolikute asjade projekti! Tegelikult olid need algselt sõbralappide proovilapid. Aga ema nägi ja arvas, et need sobivad hästi tema kööki. Asi oli otsustatud. Sellised rõõmsavärvilised nad said:

Kuna ühekordsetena oleksid nad liiga õhukesed jäänud, siis heegeldasin teise poole veneaegsest puuvillasest "Tjulpan" lõngast:


Tegelikult ma mõtlesin, et kõige paremini sobiks mulle Alustamata Asjade Projekt ... Vat neid asju on nüüd küll kõige rohkem, mida tahaks teha ja millest enamus jääbki ainult mõteteks, et küll ma ükskord...
Silpsolps postitas kell 15:56 - Link - kommentaarid (7)

17 Juuni 2006
Teine mummukee sai ka valmis. Peaaegu sarnane esimesele. Siin pildil ongi mummukeede õnnelikud omanikud - minu õetütred - kes lõpetasid täna põhikooli. Nad alguses ei tahtnud uskuda, et ma ise tegin. Kusjuures mul polnud aimugi, et neil on roosad pluusid.

Mummukeede projekt pole mul sellega veel lõppenud, sest endale ka ikka tahaks! Vist midagi rohelist.
Silpsolps postitas kell 19:21 - Link - kommentaarid (5)

16 Juuni 2006

Esimene mummukee sai valmis! Pika otsimise peale leidsin poest sellise käevõru 15 krooni eest. Lahtiharutatult jäid pärlid kenasti nööri taha. Läbimõõt neil 1,3 cm. Lisasin veel väikseid pärle vanast kaelakeest, mida ma pole küll vist kunagi kandnud. Aga neid on seal palju! Meenutavad mulle kangesti vaarikaseemneid... Väiksed ja suured pärlid ajasin heegelniidi järgi ja hakkasin heegeldama. Nii see kee valmiski. Mummukee läheb homme kingituseks Viljandisse ühele põhikooli lõpetajale. Aga kuna teine lõpetaja on ka, siis ma pean homseks veel ühe taolise tegema! Aega pole just palju jäänud... Või siiski - terve öö!
Silpsolps postitas kell 20:18 - Link - kommentaarid (3)

14 Juuni 2006
Aga meil on uued töölised! Üritasid lahtise akna peale pesa ehitada, mis neil muidugi ei õnnestunud. Ööseks lüüakse ju aknad kinni! Aga kudrutavad kahekesi, nii et vähe pole. Ei häiri neid õmblustsehhi müra ega inimesed.
Silpsolps postitas kell 20:15 - Link - kommentaarid (1)

13 Juuni 2006
...said valmis!

Täna käisin postkontoris ja saatsin nad teele. Minu motiivid on kombineeritud kahest mustrist, mis on võetud raamatust 200 heegeldatud ruutu: sisemine osa on ruut nr.189 (Pajupuu) ja välimine osa ruut nr.145 (Šokolaadikarp). Lõngaks Steinbach Wolle "Jumbo".

Silpsolps postitas kell 16:38 - Link - kommentaarid (9)

10 Juuni 2006
Ega mul nüüd jälle midagi ette näidata pole... Aga tegelen usinalt sõbralappide heegeldamisega. Mõned uued projektid korjasin veel endale lisaks. Siis on vähemalt kindel, et midagi ka tehtud saab!
Mõned päevad tagasi avastasin, et Fotki on jama! Oi kui kurjaks ma sain! Tuleb välja, et kui trial-periood läbi, siis piltide URL-id hakkavad seal pidevalt muutuma ja blogis on piltide asemel ristid. No võtsin siis järgmise koha ette. Vast kolmas kord ikkagi õnnestub! Toetudes teiste headele kogemustele valisin Photobucketi ja kolisin sinna üle. Seal ruumi piisavalt - tervelt 1 GB tasuta. Paralleelselt kasutan jätkuvalt ImageShack´i.
Silpsolps postitas kell 21:02 - Link - kommentaarid (1)

07 Juuni 2006
Minu desktopi pilt:
Silpsolps postitas kell 21:25 - Link - kommentaarid (3)

Sina oled 1316066 külastaja! Tule jälle!