Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
28 Juuli 2013

Juuli - tikkimineTikkimise sain seekord juba kuu keskel valmis. Äärepitsiga polnud ka probleemi, aga vaat tuttavat õmblejat enam ei ole! Lõpuks tõstsin ikka masina lauale ja õmblesin küljed ka kinni.

Rootsi põimingut on lausa lust teha, läheb kiiresti edasi ja võib kergesti hoogu sattuda. Sellepärast sai käterätt kogemata ka keskele mustri! Aga mu eesmärgiks oligi tegelikult köögilaua linik. Pildid on küll tehtud hoopis diivanilaual.

Rootsi põiming

Rootsi põiming

Rootsi põiming

Rootsi põiming

Viimasel pildil on näha, et rootsi põimingu puhul jääb tagumine pool täiesti puhtaks. Tikkimiseks kasutasin Capri puuvillast lõnga. Heegelpits on Anu Pingi ''Heegeldamise'' õpikust (Muhu särgipitsi muster). Põimingu muster on aga kohandatud enda jaoks meeldivaks ühe Facebookist pärist mustri järgi. Tasub jälgida Eu amo Vagonite e Punto Yoguslavo lehte.

Silpsolps postitas kell 03:33 - Link - kommentaarid (10)

19 Juuli 2013

Käekott-karp

Jälle karp, aga seekord vahelduseks hoopis midagi lihtsamat! Sain kolmapäeval pakikese Inglismaalt Craft World poest ja kohe oli ju vaja uusi asju proovida. Tellisin sealt esimest korda. Pakk tuli nädalaga kohale ja kõik oli tip-top korras. Nüüd julgen sealt edaspidigi tellida. Spellbindersi lõiketerad ja Distress tindid on seal eriti soodsad. Ma ei ole leidnud soodsamat kohta. Distress tint maksab näiteks 4 eurot ja mõned sendid peale. Nii mõnedki asjad jäid kripeldama, aga eks siis järgmisel korral...

Leidsin just eile netist vahva käekoti kujulise karbi õpetuse ja proovisin kohe ära oma uued lõikenoad Spellbinders Nestabilities Labels 20.

Käekott-karp

Käekott-karp

Käekott-karp

Videoõpetus on saadaval Paper Suite blogis.

Paberipalavik

Silpsolps postitas kell 15:51 - Link - kommentaarid (5)

15 Juuli 2013

Vanaroosa

Juubeliks tellitud kaart. Täiendav info Paberipalavikus.

Vanaroosa

Vanaroosa

Silpsolps postitas kell 12:48 - Link - kommentaarid (4)

14 Juuli 2013

Kiisuga roosa karp ja kaart

Minult sooviti umbes taolist roosat karpi 6-aastasele tüdrukule sünnipäevaks. Väikesest lisatud kirjeldusest noppisin välja märksõna "kassid", minugi vaieldamatud lemmikud! Heleroosat tapeeti oli mul ainult põhja ja kaane jagu, küljeosa on kaetud nepaali paberiga. Sees aga südametega kartong (270 g/m²). Karbi suurus ca 15x21 cm.

Kiisuga karp

Kiisuga karp

Karp seest

Kiisuga komplekt

Kiisuga kaart

Täpsem materjalide loetelu paberiblogis.

Tere tulemast ka minu uuele Paberipalaviku Facebooki lehele!

Silpsolps postitas kell 02:19 - Link - kommentaarid (8)

09 Juuli 2013

Sinine ja valge

Proovisin oma uusi HobbyPlace´ist ostetud motiivilõikureid ja katsetuste käigus juhuslikult näppu jäänud sinisest paberist sündisid lilled. Ja tavalisest koopiapaberist lehed. Et neid mitte niisama vedelema jätta, tegin kaardi.

Sinine ja valge

Sinine ja valge

Kaart seest

Rohkem infot on kirjas paberiblogis.

Silpsolps postitas kell 08:45 - Link - kommentaarid (13)

Sina oled 1320316 külastaja! Tule jälle!