Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
31 Jaanuar 2006

Kollane linik

Tere üle tüki aja! Pea kuu aega on möödunud ilma käsitööta. Töö on röövinud kogu aja ja energia. Nüüd hakkab minema lahedamaks. Vahepeal jõudsin lõpetada enne jõulu alustatud liniku ja eile sai see ka ära tärgeldatud (suhkruveega 1:4). Muster on pärit siit. Mina tegin prooviks esimesest ettejuhtuvast lõngast, mis kodus leidus, mingi veneaegne heegelniit, valge oli liiga peenike. Läbimõõt tuli 24 cm.

Kollane linik

Kollane linik

Silpsolps postitas kell 16:51 - Link - kommentaarid (7)

05 Jaanuar 2006

Vanad jõuluehted


Vana jõuluehe Vana jõuluehe Vanad jõuluehted

Vanad jõuluehted Vanad jõuluehted

Veel mõned jõuluehted mu ema kollektsioonist. Samovar ripub köögis aaloe küljes. Teised leidsin ehtekarbist. Järgmisel aastal lubas ema kõik vanad ehted taas kuusele riputada. Et see kaasaegne kuld-kard jääb kuidagi üksluiseks ja ühekülgseks. Ma vaatan ise ka, et jõulupuud kipuvad aastast-aastasse ikka sama nägu olema. Sel aastal kingiti mulle suur karbitäis õlest ehteid, järgmiste jõulude aegu pean siis valima: kas õlest või heegeldatud ehted. Selleks korraks ei jõudnud...

Silpsolps postitas kell 21:19 - Link - kommentaarid (1)

03 Jaanuar 2006

Uusaastatervitus

Vana jõuluehe Vana jõuluehe Vana jõuluehe

Vana jõuluehe Vana jõuluehe

HEAD UUT AASTAT KÕIGILE MINU POOLT! Aastavahetus möödus täiesti käsitöövabalt. Jõulupuhkust mul ka polnud , need mõned napid vabad päevad (nagu tavalisel nädalavahetusel) kulusid sugulasi-sõpru külastades, aga täna sai 10 aastat töötatud praeguses töökohas massõmblejana. Eks ta raske ole, vahel viskab üle ja tahaks põgeneda, aga siis läheb jälle üle. Julgen arvata, et õmblemine on ainus asi, mida ma enam-vähem hästi teha oskan.

Aga eile käisin vanaema pool ja pildistasin vanu jõuluehteid. Juba ajahambal puretud, kuid siiani on need seal ikka igal aastal kuuse küljes rippunud. Viimane pilt on mu ema kuuselt, mitte nii vana kui eelnevad, aga minu lemmik juba lapsepõlvest.

Silpsolps postitas kell 18:57 - Link - kommentaarid (4)

Sina oled 1320067 külastaja! Tule jälle!