Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
24 August 2007
Veel üks autasu

Suur tänu, Muhv!

Tunnustatud saada on alati meeldiv! Raskem on välja valida paljude tublide ja armsate inimeste hulgast need, kellega auhinda jagada... Minu nimekiri sai selline:

drex
Rees
ampsak
heily5
luiselotte
Pireparm
LillySmuul


Silpsolps postitas kell 20:47 - Link - kommentaarid (2)

23 August 2007
Autasu

leili33 on mulle edasi andnud Rockin' Girl Blogger´i austava tiitli:

Aitäh, leili33!

Ja minul on nüüd see austav ülesanne, anda see rändav auhind edasi viiele tublile ''rokitüdrukule''. Siin nad on:
liisbet
mannu
Bubbly
p6rgukiz
Muhv
Silpsolps postitas kell 19:00 - Link - kommentaarid (6)

08 August 2007
Kaelakee hääl

Pole just originaalne postituse pealkiri, aga nii see oli, et lauasahtlist hüüdis mind juba ammu ilus delfiinidega ripats. Ostsin selle täpselt 10 aastat tagasi, 1997 juulikuus, kui veetsin kuu aega Saksamaal. Oli sama palav ilm nagu meil praegu siin. Saatsin oma praeguse abikaasa sõjaväkke ja ise lendasin Hamburgi... Algselt olid delfiinid tavalise metallist keti otsas, aga see muutus inetuks ja ripats ununes aastateks sahtlipõhja. Nüüd olen natuke pärlitega mässama hakanud ja esimene tellimus Helmehaldjast oligi mul veesinine helmeste segu. Sobis imehästi kokku delfiiniripatsiga! Esialgne kaelakee variant sai lihtne. Kah ilus, aga tahtsin ikka kangesti neid veepiisakesi ka kuhugi lisada ja täna täiendasin veidi oma kaelakeed. Sai siis selline:

Delfiinid ärkasid uuele elule!
Silpsolps postitas kell 20:36 - Link - kommentaarid (10)

05 August 2007
Aastapäev

Täna on meie esimene pulma-aastapäev! Ongi juba aasta möödas sellest kaunist päevast! Mees tõi mulle seitse roosi, üks neist punane teiste keskel - traditsiooniliselt, nagu pruudikimbuski.
Silpsolps postitas kell 20:21 - Link - kommentaarid (17)

04 August 2007
Kingitused

Üks väga tore ja armas inimene, kellega ma tavaliselt kõigest paar korda aastas kokku saan, tegi mulle eile kingituse. Lihtsalt niisama. Noh, et polnud ammu näinud... Nüüd oli ta taas oma Põlva sõpru külastamas. Ta ise elab Tallinnas ja on muusik. Õpetab seda lastele ka. Minagi sain oma eimesed klaveritunnid tema käest, aga pole oma õpingutega kuigi kaugele jõudnud... Minu kingikotis olid isetehtud asjad: kaelaehe ja voolimissavist klaver.


Isetehtud kingitused on erilised. Keegi on näinud vaeva ja mõelnud su peale. See annabki neile asjadele sügavama mõtte ja erilise väärtuse.

Silpsolps postitas kell 15:29 - Link - kommentaarid (7)

Sina oled 1320316 külastaja! Tule jälle!