Silpsolpsu käsitööpäevik
Minust...

vanus: 52
elan: Põlva

Minu teised blogid:Harutaja

Metsarahva memuaarid

Põlva Käsitööklubi


Arhiiv...


Otsingud...

Google Custom Search
24 Aprill 2006
Täna nägin selle kevade esimest liblikat - kollast. Loodetavasti tuleb siis kuldne suvi! Ise olen praegu haige, eks ikka need salakavalad kevadised tuuled... Käsitööd pole juba ammu teinud. Nüüd paar päeva olen siiski veidi salli kudunud - järgmisel talvel siis hea võtta. "Motiivid sõbrale" projekti jaoks olen motiive otsinud ja katsetanud, aga pole veel seda õiget leidnud. Ühe ruudukese sain peaaegu valmis ja siis tuli ema ja arvas, et need värvid sobivad väga hästi tema kööki! Lõpptulemuseks saab sõbra motiivist asjakene kööki ehk pajalapp! Teine tuleb veel juurde teha. Aga ma lähen nüüd kuduma, et järgmisel korral oleks midagi ette ka näidata!
Silpsolps postitas kell 17:40 - Link - kommentaarid (4)

17 Aprill 2006
Paar inimest on küsinud mu käest liblikate mustrit. No ei leia enam ja kõik! Oma mustrid ja ema mustrid otsisin läbi, aga mida pole, seda pole. Sinnapaika see asi jäigi. Aga nüüd pühade ajal oli ema selle mustri üles leidnud! See puha eesti keeles ja asub VÄIKSES LIHAVÕTTERAAMATUS (1992). Nii et kellel see raamat kodus olemas, raputage tolm maha! Mina käisin eelmisel suvel liblikatega kotiga ringi:


Täienduseks: kott on saadud kasutatud riiete hulgast (tasuta!) ja handmade in THE PHILIPPINES.
Silpsolps postitas kell 19:56 - Link - kommentaarid (8)

16 Aprill 2006

Ongi pühadehommik käes ja mina ei jõudnud seekord midagi ise teha. Eks siis kaunistan oma kodu võõraste sulgedega. Kuna mu sünnipäev langeb nii mõnigi kord pühadeaega, siis on mul tihtipeale õnn saada kingituseks ka midagi pühadeteemalist. Üks armas lillepotike on kaunistatud penoplastist munaga, millele on ehtsast munakoorest tükikesed peale kleebitud ja suled ümber sätitud.
Ja mu tulevane ämm tõi mulle sünnipäevaks sellise kauni lilleseade:

Silpsolps postitas kell 01:37 - Link - kommentaarid (8)

Sina oled 1335696 külastaja! Tule jälle!