Caroline Handicrafts
Caroline Handicrafts
Kudumist, heegeldamist, viltimist, kohvetamist, küpsetamist ja nautimist
23 Juuni 2016
Naudin esimest puhkuse päeva. Esialgu ei oska muud teha, kui korrastada mõtted. Vaatan ja tunnetan aega.

Lõngajupi-teraapia jätkub
Lõngad ja jupid

CHL posted @ 10:54 - Link - kommentaarid
13 Juuni 2016
Kudumid plekkpurkidele_ lõngajuppidele uus elu ja mulle mõnusat logelemise aega. Mu plekkpurkide armee on kasvanud ja kasvanud, nad peidavad endas pliiatseid, teipe, klambreid, oksi ja sada pisiasja, mida kindlasti läheb vaja. Eelnevalt lõbustasin end noodipaberiga, kleepisin purkidele ümber ja sain uue disaini-elemendi tuppa. Nüüd panin purkidele kudumid selga. Ok, mitte kõikidele veel. Vastavalt lõngajuppide tekkimisele saavad aegamööda teised ka riided selga.

Kudumid purkidele
CHL posted @ 16:18 - Link - kommentaarid (3)
11 Juuni 2016
Päikseline tervitus. Täna avastasin et minu käsitöö-päevikus on olnud päris suur liikumine. Olen hullult tänulik. See andis julguse taas siia piiluda. Ma ei ole suuri asju korda saatnud. Nokitsenud omaette ja nautinud teie blogisid. Te olete olnud inspireerivad. Väga. Tõstate tuju ja annate energiat.

Poetasin eilsed saavutused siia: http://carolinehandicrafts.blogspot.com.ee/CHL posted @ 09:29 - Link - kommentaarid (2)
02 Märts 2013
Märts on koostegemises pärlikuu. See linik on pärlitega , kuid tõenäoliselt ei kvalifitseeru, kuna on siiski kokkuvõttes segatöö 8heegeldamine, tikkimine, pärlendamine). Aga minu lihavõttelinik on selleks korraks ootamas, kohe veel natuke ja tulevad jänesed, tibud, pajuuted ja munad...
Head ja rõõmsat pühade ootust.
CHL posted @ 21:13 - Link - kommentaarid (1)
Vaatamata sellele, et sinine ja must ja valge püha on selja taga on ju ees veel emakeelepäev tulemas ja siis ka kord emadepäev... Seega on mu uksepärg ikka veel sininejamust ja valge.
CHL posted @ 21:00 - Link - kommentaarid
Enne kui veebruar lõppes jõudsin kurvastada ja isegi vardad nurka visata... see arvuti-aparaat ja tema sisikond said minust võitu ja ükski hernes mu peas ei toetanud mind. Jäin jänni.
Juhtus aga hoopis nii, et heegelnõelast imetud idee hakkas paisuma ja sügiseks sündis paras hulk moosipurgi-mütsikesi.

Ning vaatamata sellele, et veebruar oli koostegemises , oli minu 1 märts veel suurema heegeldamise vungiga, kui oskasin ette kujutada. Kui mõtsid, siis mütsid ja nii hakkas kui varrukast tulema: SOOJAD TRIIBULISED MÜTSID MINU LIHAVÕTTEMUNADELE!!! Ma lausa armastan neid.

CHL posted @ 20:59 - Link - kommentaarid
Aastaprojekt 2013
TK 2013
12 erinevat asja

Minu tööd:

1. jaanuar KUDUMINE


2. veebruar HEEGELDAMINE

CHL posted @ 20:44 - Link - kommentaarid
24 Veebruar 2013
tEGIN MIDAGI VALESTI mINU TK 2013 JAANUARI TÖÖ, MILLE 5.01. üles panin ei kajastugi ja sai märgi et töö esitamata Ohhhh, nüüd panin kaks veebruari tööd aga ei tea kas need siis esitatavad on ja kajastuvad? muidu saangi kolm mitte tehtud tööd ja lendan välja...
CHL posted @ 14:20 - Link - kommentaarid (5)
Olin kaua eemal.. olme surus peale ja aeg libises käest. SElle ajaga jõudsin kodu kallal nokitseda... värvisin seinu, õmblesin pehmele mööblile uued katted, kardinad tulid ja värskendasid tuba, koerale märkisin koha, sest perenaine tahab valget seina, mis kohe kuidagi ei sobi suure koera eluga, kes toetab oma tolmuse-rasvase kasuka nurka, et oleks hea ja mõnus... Olen neid seina kohti pesnud ja mitmeid kordi üle värvinud ja nüüd tli päästev idee: märkisin ta seina hallika pildiga j aongi asi lahendatud, kerge pesta ja kollaks laik ei jää valgel seinal häirima. Kudumist on olnud rohkem, alustasin kampsuniga aga kaelusest kaugemale ei jõudnu... argus maksis kätte. Kartsin, et see lõng mulle ei meeldi ja otsustasin alustada kaelusest, et siis kui pehmus ja tunn eon hea, siis ostan kampsuni jagu juurde. Ahaaa ja muidgi on see imeline lõng ja sobib ja ma tahan sellist kampsunit AGA seda lõnga enam müügil ei ole, see oli kampaania kaup.... Nüüd on mul pehme kaelus mälestuseks ja õpetuseks.
ja jaaa
kuusk oli veel eelmisel nädalal toas... ma ee raatsi kunagi kuuske varakult välja viia... Ta tuleb tavaliselt kraavipervelt ja elab oma kuuseelu meie juures paar kuud. Nii ka seekord, viisime alles 16.02 kodust ära.
CHL posted @ 13:52 - Link - kommentaarid
Veebruari ühistöö idee ei tahtnud kuidagi sündida. Just kui ei olnud heegeldatud asjade järele nõudlust. Ja siis see juhtus.... kõik eelmise sügise heegeldatud purgimõtsid läksid uute perenaiste juurd eja minule ei jäänud sel aastal ühtegi alles. Mõeldud tehtud ja hakkasin lumehelbeid taas heegeldama, lisasin purgikaanel põsimiseks seelikud kõlge ja oligi idee valmis. Nüüd olen vaimustuses ja purgikaane kleidikesed sünnivad üksteise järel... Esimese don siin:

Eile oli mu uksekaunistuseks veel sõbrapäeva sõdamete kompositsioon. Algul müõldud eelmise aasta sinine ja must ja valge jäi kari uut püha ootama ja uksele valmis uus: heegeldatud vanik.


Heegeldame koos: veebruar
TK 2013. 2. TK 12 erinevat asja


" border="0" alt="" />
CHL posted @ 13:36 - Link - kommentaarid
17 Jaanuar 2013
tehtud tellimus : kaks noortekat mütsi. Esiteks neoon ja teiseks lotakadCHL posted @ 13:38 - Link - kommentaarid
ja saidki neoonikad pärlid selga, nüüd on noorel inimesel kaks neonoranzi mütsi ja kindad. Pärlid pudenesid laiali ja kogunesid südameks...
CHL posted @ 11:43 - Link - kommentaarid (1)
14 Jaanuar 2013
TK PITSITAME KOOS pits kelle koht ei ole veel määratud ja kelle elu algab siis kui üks hea linik ta kodustab... oleme veel liniku otsungul. Mahuline ja tugev pits tahab väärilist kangastTK PITSITAME KOOS
CHL posted @ 09:35 - Link - kommentaarid
Täna on 20 minutit rohkem päikest kui nädala jagu tagasi. Ongi aeg suveks ettevalmistusi teha. Enne siis kui suvi suure sooja kohale toob, on mu laual uus kleit ootamas - suvehõnguline heinatööline linik. Paksu ja tugeva pitsiga.

CHL posted @ 09:31 - Link - kommentaarid (2)
13 Jaanuar 2013
Nüüd elavad lillad kindad ja müts oma elu uue perenaise juures, käivad poes, ajavad asju, kohtuvad inimestega


välguga pilt on tõetruum

Pärlid puistasin diagonaaalis üle terve kinda ja ühes kohas kogusin ringi
CHL posted @ 12:15 - Link - kommentaarid
08 Jaanuar 2013
Lilla komplekt sa paela ja uus tellimus sai valmis: neoonroosa Ootavad pärlikleite.


See on mu esimene neooon komplekt, päris hirmus oli teha... aga nüüd ootab mind teine tellimus ja neooooonoranzzzz saab olema neoooon jaanuarrr
CHL posted @ 20:44 - Link - kommentaarid (2)
07 Jaanuar 2013
PAlju mustrilehti: heegeldamiseks
MUSTRILEHED HEEGELDAMINE

Tänane neti leid, jagan kohe enne kui kaotan
CHL posted @ 11:57 - Link - kommentaarid (1)
05 Jaanuar 2013
Lilla-maailma lainetel: esitan ühe suvise monogrammiga ilurätiku.


Linane rätikukangas nõukogude ajast, valge ja lilla tikand pärlitega ning lilla pael ja pärlid serva viimistlemiseks.

Perenaise "T" tähe leidsin netis surfates:
SIIN ON PALJU TÄHTI JA NÄIDISEID
CHL posted @ 22:15 - Link - kommentaarid (2)
04 Jaanuar 2013
Ja siit see tuleb: õrnad käpikud ja müts, esitan jaanuari koostegemise tööna!


Siin see on:
1.TK. 2013 . 12 erinevat tehnikat. JAANUAR.
tk 2013 12 ERINEVAT TEHNIKAT -PILDIALBUM

CHL posted @ 23:36 - Link - kommentaarid
Kui ma ostustasin osaleda TK-s 2013 12 erinevat tehnikat, siis ma ei uskunud, et sellest nii plaju muutub mu igapäevas... igal juhul täna on alles 5 jaanuari esimene tund aga minu jaanuari tehnika töödeks on kaks paari käpikuid, kootu dmüts ja üks kinnas kolmandast kindapaarist... et siis hommikul lõpetan tema paarilise.... kui nii see aaasta jätkub, siis see saab olema väga rikkalik!!!Minu esimesed triibulised käpikud aastal 2013.

Veel mõned tillukesed jõulupakid...õigemini uusaastapakid...
CHL posted @ 23:34 - Link - kommentaarid (1)
02 Jaanuar 2013
Ma armastan seda algust... aasta esimene käsitöö-vili on õrnad lillad printsessi käpikud...
CHL posted @ 14:32 - Link - kommentaarid (2)
Säravat aasta algust! Mu head kaasteelised, see ei ole võimalik aga pärast teiega liitumist on mu vardad kuumana seisnud... isegi aasta viimasel päeval kui seltskond mõnusalt jõmises ja lapsed oma tähtsaid asju ajasid, iglu ehitasid ja lumest söögitoa valmis meisterdasid, ka siis klõbisesid need vardad nagu muuseas, sest niiiii väga ootas üks printsess oma roosasid mannavahuseid kindakesi. Nii läkski, et enne kui uus aasta kellad lõid ja uued lõhnad tõi, said kindad valmis! Juhei ja hopsa saaa, ma armastan seda imelist asendustegevust, kui saab endale natuke aega võtta ja teha kõike muud, kui seda mida peab. Ma loodan, ei ma usun, et uus aasta toob rohkelt head ja huvitavat igasse päeva, mõnusaid tööhetki ja põnevaid inimesi!!! JA kindlasti toob ta mulle imelisi hetki minu asendustegevuse pärusmaale!!! Ootan juba niii väga.
Soovin teile kõige kõige ilusamate soovide täitumist!


Nüüd tuleb veel pärlikleidid selga tikkida ja ongi nunnud valmis
CHL posted @ 10:02 - Link - kommentaarid (3)
29 Detsember 2012
PAAR HEAD JA KASULIKKU KINGITUST said valmis nagu niuhti : vardakotid
SIIN ON VEEL PILTE: VARDAKOTID
CHL posted @ 18:01 - Link - kommentaarid (2)
kINDAD SAID PÄRLIKLEIDID SELGApildid ja fragmendid on siin
CHL posted @ 17:06 - Link - kommentaarid
Valmis paar paari kindaid... parim tegevus on asendustegevus


SIIN ON PILDID : KOOTUD KINDAD
CHL posted @ 17:03 - Link - kommentaarid
27 Detsember 2012
Nüüd olen mina veel ühes TKs osa võtnud. Just tärgeldasin oma viimase lumehelbekese ja saatsin ära.

Lumeka skeem on siin: LUMEHELBEKESET SKEEMID

TK LUMEHELBED


sIIN ON MINU KUUESEKESE LUMEHELBED: MINU KUUSE LUMEKAD
Siin on veel minu LUMEKAID: lumehelbed 2011 ja 2012
CHL posted @ 16:53 - Link - kommentaarid
Tumehall müts ja kindad said nüüd mantli-vääriliseks ja sobilikud pärlid Aastavahetuseks veel üks mõte teostatud!

PILDID SIIN
CHL posted @ 12:02 - Link - kommentaarid
25 Detsember 2012
Häid pühi, mu armsad ja head!
CHL posted @ 11:24 - Link - kommentaarid (4)
Jõulud tõid minu koju valged pajalapid Vanad olid kolletanud ja jõuluprae kõrval vaatasin neid kurvalt. Õhtul võtsin kuuse alla vardad ja hommikuks olid mu laudlinal nunnud valged pajalapid.
CHL posted @ 11:23 - Link - kommentaarid
19 Detsember 2012
Minu hall ja rohleine mütsi komplekt on nüüd avalikud ja neid kantakse mönuga. Tumehall on veel pooleli ja otsib oma "rosinat"... loodame et varsti jõuab ka välja

Ma olen alati mõelnud, et minul ei sobi pärlitega mütsi ja kindaid kaunistada, nu see rohkem mingi peen värk ja kus siis mina. EElmisel aastal sain teie juures innustust, proovisin, arglikult aga see hakkas mulle meedlima ja mis kõige armsam, et ma julgen ise ka pärlitega kindaid kanda Minu pärlitikand on toon-toonis lõngaga ja veel tagasihoidlik aga praegu on pooleli tumehall müts, mis peab saama suurema julguse. Ma veel mediteerin sel teemal...


Roheline müts on siin blogis:
KOOTUD MÜTSID, TORU-SALL JA KINDAD
CHL posted @ 14:02 - Link - kommentaarid
026880 visitors