Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Juuni 2010

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531211 sõpra on siin käinud

19 Juuni 2010
Ööd on meil valged

Ööd on praegu nii hurmavalt valged, et kuidagi ei raatsi neid unele raisata. Nii ma nokitsen öösiti igasugu kentsakate asjade kallal: tõstad mingil hetkel pilgu ja kell on juba kolm! Ja siis neli! Töö on suveöös küll imelik asi, aga vahel tuleb tööd ka teha. Muidu nüristub vaim ja on üldse kehv olla. Eksole.

A vahel tuleb käsitöö-nokitsemisisu ka. Eilse öö kaaslased olid mul traadirull ja näpitstangid ja peatäis mõtteid. Tulemiks kaks veikest komplekti kahele väga nunnule lapsukesele. Noh, kes rangelt võttes pole enam miskid lapsukesed - lõpetavad homme keskkooli.


Foto NAGI's: Mannule

Must-punane pidi tulema selline kena ja tagasihoidlik ja nii edasi. Aga noh, ma ei oska siukseid asju teha.
Nii tegin vagaselt nööpidest kee - väike kiiks annab niiiiiipalju mu meelest asjadele juurde, et kohe annab! Tartu Lõunakeskuse Liannis olid nööbid kenasti olemas, tore müüjatüdrik luges need kenasti kaks korda üle ka - 69. Kõik eheteks ei saanud, nii et nüüd töötab mõte seda rada pidi, et peaks nööbile miski riidejuppi külge õmblema. Kee (st nööbid ja helmed) on lükitud esialgu Illusion Cordile, seejärel sõlmitud traadile ning heegeldatud jupstükid külge. Kõrvakatel ja käeehtel traati pole, muu on sama.

Foto NAGI's: Kaisule

Kirju kee ja kõrvakad on mu esimene traadiväänamiskatsetus ses mõttes, et pole varem neid konkse, mis mummusid kinni hoiavad, keeranud. Ehk need kellelgi kunaski saavad ühtmoodi siredad ka, a mul on igaühel oma tegu ja nägu. Mis on kah tegelikult omamoodi tore. Liiga palju korralikkust lihtsalt kahjuks pole mu jaoks.
Siukest hulka fimo-kuule pole ma kah varem veeretanud.

Ja muidu, öötöö kaasa arvatud, on väga tsill olemine. Kasvuhoone ja maasikamaa ja rulluisutamine ja suvi ja suvi ja suvi!
Eowyn posted @ 16:59 - Link - kommentaarid (4)