Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2009

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531104 sõpra on siin käinud

20 Veebruar 2009
Udupea

Ilmselgelt oleks väär väita, nagu vaevaks mu väikest peakest ainult igavikulised teemad. Maist ja argist mahub sinna ikka ka. Ja lollused ning ajaraisk on meie peres jätkuvalt rangelt ainult minu teema. Mingil müstilisel moel on lisandunud nüüd ka hajameel, miska on meil kodus üks totaalne udu. Mina.
Eile näiteks: tegin tööd ja kõht läks hirmsamalt tühjaks. Ahi oli parasjagu köetud, panin sügavkülmast võetud seened sinna sulama. Veidi hiljem võtsin seenepoti kenasti ahjust välja, pirakad pajakindad käes ja puha. Aga koos kinnastega suutsin heita peast ka teadmise, et pott on kuum ning haarasin seejärel kahe käega sellest kinni.
Jaa, see röögatus oli nähtavasti kaugele kuulda.
Penid, kes päikeselaigus õndsaid unesid nägid, igatahes ärkasid seepeale üles. Kindla veendumusega, et pott, va kurjam, püüab mind rünnata. Mu kaks kohukest viskusid ennastohverdavalt ninaga vastu potti. Nüüd on meil kodus haigemaja: mul käed villis, koertel nina. Palju õnne, eksole.
Nagu sellest veel vähe, avastas me vanem koeradaam, et ta on korraga väga daam. Õnnis jooksuaeg, ole sa tänatud, et pole meie maja oma teekonnal vahele jätnud.
Nii istus proua koridoriukse juures, anuv ilme näol ning saatis südantlõhestavaid kriiskeid neile, kes teisel pool ust. Teisel pool koridoriust oli meie kass Triibik, kes ei teinud ahastavast koerast väljagi ning magas ikka keset koridoripõrandat, nii pikk kui lai. Välisukse taga seevastu oli rõõmus peikapoiss. Naabrite valge nässu. Teda ei morjenda karvavõrdki see, et on me koeradaamile jätkuvalt poole sääreni. Tema ootab ikka truult. Ja innustab kepsakate haugatustega me daami läbi ukse tunglema.
Igatahes küttis Daam ennast sedavõrd üles, et Uba, kellel õnneks jooksuaega pole, võttis ka tuld.
Nii juhtuski, et mu teinepool, kes töölt tuli ning nägi koeri köögiuksel rivis, arvas, et neil on hirmsam pissihäda. Ma tutserdasin parasjagu ülemisel korrusel ega saanud öelda ka, et vaata ette ja vaata igaks petteks taha ka Igatahes sai tema vaevalt uksest välja astuda, kui koerad sööstsid. Üks ühele, teine teisele poole. Ja püüa sa takistada kaht eriti ülemeelikus tujus provvat.

Me õhtu oli igatahes pärast seda sisustet. Usutavasti said need kolm autotäit rahvast, kes me õuest mööda sõitsid, omajagu naerda. Beebiroosas hommikumantlis mina, roheline tuttmüts peas, kablutamas kolme koera järel nagu sprinter. Veidi siivsamalt riides teinepool, kes jooksis kord minu järel, kord mu ees. No ta on törts parem jooksja.
Ja siis lustlikud penid. Nagu ikka, nad sellest kõrvast ei kuulnud, mis oli parasjagu kutsuja poole.
No ja nagu ikka, suutsid nad siis, kui meil juba keel tõeliselt vestil, tulla mu juurde, maailma kõige süütum nägu peas. Et siin me nüüd oleme, kaua sa õues kööberdad, läheme juba tuppa. Tjah.
Kogu selle tralli peale suutsin tõsta eilse päeva töö arvuti desktopilt prügikasti. Hea, et mõistus enne koju tuli, kui prügikasti tühjendama hakkasin.
Elagu udud, eksole

Eowyn posted @ 06:05 - Link - kommentaarid (16)