Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
September 2008

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530989 sõpra on siin käinud

21 September 2008
Ohhi ja Ahhi riiul

Kui sul on lähedaste armsate inimeste hulgas siuksed kanged hinged, nagu Ohh ja Ahh, võid olla kindel, et igav ei hakka sul iial.
Näiteks helistab Ohh õndsal pühapäevahommikul ja teatab rahulolust pakataval häälel, et nende riiul sai valmis. Ei häiri teda see, et kell on häbitult vähe (vanal inimesel läheb ju uni varakult ära) või et telefonile vastaja (ehk mina) kähiseb eriti unise häälega. Nende riiul sai valmis. Oma väikeste kuldsete kätega tegid.
Hurraa igatahes.
Väga uhke riiul on.
Foto NAGI's: riiul

Aga mitte see riiul pole tänavuse suve suurteos.
No vaat, kui eluke veereb kenasti ning naabritädi lehm lüpsab eriti rammusat piima, pole midagi imestada, et kõik need kalorid, mis suust sisse pistetakse, ei lahku sündsalt sealt, kust need lahkuda võiks. Nemad jäävad paikseks.
Ning Ohh ja Ahh muutusid üha pringimaks. Põsed punased kui ladvaõunad ning palged siledad. Ei ühtki kortsu. Kui panid sirkli keset nina, said ilusa ümmarguse sõõri tõmmata. Meil oli juba plaan nende talule uus nimi panna. A see oli üks ebasünnis plaan ning lähemalt sellest ei räägi.
Igatahes ei märkand Ohh oma paisunud gabariite enne, kui läks ühel päeval aita mingit tööriista otsima. Seal oli kellegi kuri käsi pihustanud makrofleksipudeli seinale tühjaks.
Foto NAGI's: vaablane
Või vähemalt nii Ohhile tundus. Ja läks tema lähemalt vaatama seda tompu. Kohe lausa sõrmega katsus. Ja siis nägi, et pisike helikopter võttis otsustavalt sealt tombusuust suuna tema poole. Vaablane!
Ohh surus end maad ligi madalaks. Aga see koht, kus jalad ja selg kokku saavad, jäi ikka põrandast ähvardavalt kõrgele. Kohe nii kõrgele, et Ohh pidas kavalamaks jooksu pista.
Tjah.
Kui sa oled uksest sisse astunud külg ees, sest otse lihtsalt ei mahu, tuleks sealt ka väljuda sel moel.
Aga Ohhil polnud aega.
Vaablasest sai ta lahti. Uksepiitadest ka.

Igatahes nüüd on Ohh ja Ahh ennast käsile võtnud. Söövad hommikuti putru, kablutavad kepikõndi teha ning naabritädi lehma rammusat piima joovad jao pärast. Ohh ja Ahh on nüüd saledad.


Eowyn posted @ 18:41 - Link - kommentaarid (17)